איך להוציא ויזה להודו באינטרנט
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

איך להוציא ויזה להודו באינטרנט – שלב אחר שלב

על מנת להיכנס להודו יש צורך בויזה. בעבר, משימה זו הייתה נראית מורכבת והתוצאה הייתה ויזה שמאפשרת להיכנס להודו פעם אחת ולמשך 30 יום. היום, המשימה פשוטה, ניתן להוציא ויזה להודו באינטרנט וזו מאפשרת לבצע שתי כניסות למדינה ולשהות בה במשך 60 יום.

איך להוציא ויזה להודו

כל מי שרוצה לדעת איך להוציא ויזה להודו צריך להבין קודם כל כי מדובר בהליך פשוט למדי והוא אינו מצריך פעולות מורכבות. כל שיש לעשות הוא לעקוב אחר השלבים הבאים:

שלב ראשון – מילוי טפסים באתר האינטרנט

בשלב הראשון כל שיש לעשות הוא למלא את הטפסים אותם ניתן למצוא באתר האינטרנט. כמו כן, יש לשלוח את הטפסים דרך האתר. בין היתר בטפסים יש צורך למלא פרטים אישיים, פרטים על המשפחה, על העיסוק האישי ועבר טיולים במדינות שונות. הוצאת ויזה להודו באינטרנט היא הליך בטוח ואין צורך לחשוש מציון הפרטים האישיים.

שלב שני – הוספת צילומים

השאלה איך להוציא ויזה להודו באינטרנט היא פעמים רבות יותר פשוטה מכפי שניתן לחשוב. לאחר מילוי הפרטים יש להוסיף צילומים של הדרכון וצילום של תמונת פספורט. באתרים מסוימים ניתן לצרף כל תמונה של הפנים אשר מתבצעת על רקע חלק והם הופכים את התהליך לפשוט יותר. באתרים אלו ניתן גם לצרף תמונת סלפי שמתבצעת עם המכשיר הנייד.

שלב שלישי – תשלום

שלב שאי אפשר לדלג עליו הוא שלב התשלום. על מנת להגיע להודו יש לשלם סכום שאינו גבוה (הוא יכול להשתנות כמובן בהתאם להחלטה של הודו והוא אינו תלוי בגורמים ישראליים). לאחר התשלום תיתן קבלה.

שלב רביעי – קבלת והדפסת הויזה

הוצאת ויזה להודו באינטרנט היא לא רק הליך פשוט אלא גם הליך מהיר ולאחר ימים ספורים (לרוב שלושה ימי עסקים) תישלח הויזה לתיבת האימייל.

שלב חמישי – כניסה להודו

לאחר שהבנתם איך להוציא ויזה להודו באינטרנט וקיבלתם את המסמך המיועד, תוכלו להיכנס להודו בתווך של 120 יום. בכניסה להודו יש לעמוד בתור המסומן כ- E-visa ובסופו הפקיד יחתים עבורכם ויזה בפספורט.

Share this post