נופש כשר בחו
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

מלון כשר ביוון – להנות מבלי לחשוש

אז החלטתם על יציאה עם המשפחה ליוון, אין יותר טוב מזה. גם קרוב לבית וגם תוכלו למצוא בה את החופשה שכל כך רציתם וייחלתם לעצמכם. כל מה שנותק כרגע לבדוק הוא האם אתם מוכנים גם מבחינת המזון, שכן באזורים אלו, חשוב שהוא גם יהיה כשר.

מלון כשר ביוון – להנות מבלי לחשוש |

כלי לבוא למלון כשר ביוון ולהינות נופש כשר בחו"ל, רצוי לעשות סיור רחב ברשת, כדי למצוא באילו מלונות בדיוק, תוכלו להנות מאוכל כשר למהדרין, כזה שאינו יבוא חוצץ עם אמונתכם. נאמר את האמת, במקומות אלו פחות ניתן להשיג את האוכל הכשר אך דבר זה הוא כמובן, אינו בלתי אפשרי.

לצורך מציאת מלון כשר ביוון, מומלץ מאוד לעשות קצת שיעורי בית לפני היציאה לשם אך גם אם נתקעתם ואינכם מוצאים מלון כשר, ישנם מאכלים שתוכלו לאכול גם אם אתם שומרים כשרות כגון: ירקות ופירות, דגים (עם סנפיר וקשקשת לפי ההלכה היהודית), שתיה 100% פרי ועוד מאכלים וכמובן, רצוי להתייעץ עם איש הלכה בנושא.

מהו הזמן הטוב ביותר לטיול ביוון? |

הזמן הטוב ביותר לטיול ביוון הוא בדרך כלל סוף אפריל ותחילת מאי, או אוקטובר ובתחילת נובמבר, כאשר יהיו פחות תיירים שיפריעו וכן מזג האוויר בזמן זה, שלעיתים יהיה מתון למדי. זמן זה כמובן מושלם להליכה, אך בדרך כלל קצת קריר מדי לשחייה בחוף הים

מהו הזמן הטוב ביותר לשייט ביוון |

עונת השיט ביוון נמשכת מתחילת אפריל ועד תחילת אמצע נובמבר. שיט באפריל, מאי או יוני פירושו שתשלמו בדרך כלל מחירים נמוכים יותר, ותהיה לכם הזדמנות לראות את האיים כשהם שופעים במיוחד בירוקים ופרחים פורחים.

באוקטובר פחות עמוס, כאשר עונת השיא מסתיימת בספטמבר, בעוד שגם בזמן זה, המים אידיאליים במיוחד לשחייה. אמנם לא יהיה חם כמו ביוני ואוגוסט אך עדיין הריענון של תקופת ספטמבר, תשתלם עבורכם.

מהו הזמן הטוב ביותר לירח דבש ביוון? |

אם אתם רוצים חופשת חוף רומנטית, יוני עד ספטמבר הוא הטוב ביותר. אם אתם מתעניינים יותר בשקט, בדידות, סיורים ורומנטיקה – מאפריל לתחילת נובמבר זה יהיה נהדר.

Share this post