קבר הבעל שם טוב
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

קבר הבעל שם טוב – סעו לשם כמה שיותר מהר לחוויה בלתי נשכחת

יצא לכם בעבר להגיע לכל מיני מקומות שבהם נמצאים קברים של צדיקים ושל מקובלים יהודים? הייתם בכל פינה בארץ שיש בה קבר חשוב? אם כך, אין ספק שהגיע הזמן לצאת מגבולות הארץ שלנו ולנסוע לראות את קברו של הבעל שם טוב. הבעל שם טוב הוא לא אחר מאשר רבי ישראל בן אליעזר הידוע אשר היה מקובל ומנהיג חשוב ביותר בציבור היהודי של מזרח אירופה. בנוסף, הוא גם נחשב לאבי תנועת החסידות ולכן ברור מדוע ביקור במקום כמו קבר הבעל שם טוב יכול להיות רוחני, מעניין ובלתי נשכח. 

עם מי כדאי לבקר במקום כמו קבר הבעל שם טוב? 

אם אתם תוהים עם מי כדאי לכם לנסוע לקברו של הבעל שם טוב שנמצא באוקראינה, אנחנו יכולים להבין ללבכם. זה ברור שלנסוע לשם לבד זה לא מאוד מומלץ, כי חלק מהחוויה זו הטיסה ואף המלונות המפנקים שבהם תוכלו ללון. לכן, עוד לפני שאתם נכנסים ללינק: https://jholiness.co.il/

ומזמינים לעצמכם חדר מיוחד לחופשה, כדאי יהיה להחליט עם מי אתם רוצים לנסוע. האם תרצו לקחת את ההורים? או אולי את הילדים? האם תרצו לנסוע לקברו של הבעל שם טוב עם החברים הכי טובים? יש לקחת בחשבון, גם את העובדה שניתן לנסוע למקום כמו קבר הבעל שם טוב בצורה מאורגנת ועם מדריך מקצועי כך שזו עוד אפשרות שיכולה להקל על הנסיעה ועל כל התכנון והלוגיסטיקה. 

האם נסיעה כזאת תהיה יקרה? 

אם עד היום יצא לכם לחשוב לא פעם על האפשרות של ביקור במקום כמו קבר הבעל שם טוב אך וויתרתם על העניין מהחשש שהמחיר יהיה גבוה, אנחנו יכולים להבין אתכם. כשנוסעים לקבר צדיקים בחו"ל צריך לשלם גם על הטיסה וגם על הלינה, מה שהופך את העניין ליקר יותר. עם זאת, כדאי לדעת שהשהות באוקראינה לא תהיה יקרה מידי ובנוסף, יש עונות בשנה שבהן גם הטיסות זולות יותר. לכן שווה לקחת בחשבון את הנסיעה הזאת כי זו חוויה שלא תוכל לשכוח כל כך מהר. 

Share this post