מחנאות
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

4 מקומות מושלמים למחנאות בחו"ל

אין ספק שטיולי קמפינג הפכו להיות לטרנד פופולארי שרבים הם הבוחרים לצאת ליהנות בשיטה זו. ישראלים רבים מעדיפים לצאת לחו"ל וליהנות עם ציוד מחנאות באזורים שונים. במאמר הבא תוכלו לקרוא על ארבעה יעדים מועדים למחנאות בחו"ל, בהתמקדות על מדינות אירופה. המידע באדיבות אתר http://www.pro-trek.co.il/.

אתר ראשון – Top camping kalajoki פינלנד

באתר זה ניתן לחוות איכות ברמה גבוהה וכל זאת בחיק הטבע. יש שיאמרו כי מדובר על רמה של מלון חמישה כוכבים… במקום מקלחות חמות לכל אורך היום, סלון משותף, בריכת שחיה ועוד. כמו כן המקום מציע שירותים בתשלום נוסף: חדר כושר, ספא ופינוקים נוספים. אכן, זה חניון לילה ששם לו מטרה לספק למטיילים נוחות מרבית והנאה מושלמת מהטיול.

אתר שני – Camping Trevélez ספרד

אתר זה שוכן בשמורת הטבע סיירה נוואדה אשר בדרום ספרד. האתר ממוקם בנקודה אסטרטגית שיכולה להיות נקודת יציאה מוצלחת לטיולים רבים בסביבה. באזור ניתן לקיים גם טיולי סוסים, אופניים וג'יפים. באתר זה השהייה נחשבת לזולה יחסית. אם כי הטיולים המאורגנים על ידי האתר כרוכים בתשלום נוסף. האתר פעיל לכל אורך ימות השנה.

אתר שלישי –Tree Grove Caravan and Camping  אירלנד

בעיר קילקני ממוקם אתר קרוואנים. העיר נמצאת בדרום מזרח אירלנד. העיר הקטנה נמצאת באזור יפהפה בו יש מגוון אפשרויות לטיולים. בין היתר יש באזור מצודה, מערות מעניינות, קתדראלות ועוד. האתר מחזיק מתקנים שונים: מקלחות עם מים חמים, מטבח, חדרי כביסה כמו כן יש אפשרות להשכיר זוג אופניים באתר.

אתר רביעי – Drum Mohr Caravan Park סקוטלנד

מדובר על פארק שממוקם במרחק של עשרים דקות מהעיר הגדולה אדינבורו. הפארק בנוי על שטח גדול שמחולק לשטח של אוהלים, קרוואנים ניידים וכן מלון קטן. הפארק מתוחזק היטב וקיימים בו כל המתקנים הנדרשים כמו חדרי כביסה, מטבח ומקלחות.

אכן, טיולי מחנאות הם טיולים נהדרים שעשויים להיות מתאימים למטיילים רבים. כמובן שכדי להפיק את ההנאה הרצויה ולשוב מרוצים ושבעי רצון יש להצטייד עם ציוד מחנאות ולצאת לדרך מאתגרת ומלאת הנאות!

Share this post