השכרת רכב ביוון
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

השכרת רכב ביוון

כשאנחנו חושבים על טיול ליוון, הדברים שאנחנו חושבים עליהם הם האיים, הים, האוכל היווני וכמובן המוזיקה והטברנות. עבור ישראלים רבים, טיול ליוון זה סטנדרט, עבור חלקנו זה הרבה יותר נוח ונגיש מאשר למשל, טיול לאילת. בין אם זה בגלל המחיר ובין אם זה בגלל האופציות שהאיים היוונים מציעים לנו.

על מנת להפיק את התועלת המרבית מטיול ביוון, הרי שאנחנו צריכים לדעת כיצד לתכנן אותו בצורה נכונה, ולא פחות חשוב למצוא את הספקים הנכונים לעבוד איתם. כך למשל, אנחנו צריכים למצוא טיסה נוחה, אנחנו צריכים למצוא בית מלון או וילה לשהות בה, אטרקציות שונות שאנחנו יכולים ליהנות מהן וכן, אנחנו צריכים לשכור רכב בשביל שנוכל להגיע ממקום למקום בצורה.

צריך להסביר, יוון אומנם מדינה אירופאית אך היא שונה במובנים רבים ממדינות אירופאיות קלאסיות, בין אם זה באמצעי התחבורה שלה, בין אם זה בכך שלא מדובר במדינה ברמה של גרמניה או צרפת, וכמו כן, האיים ואזורים אחרים ביוון, בעיקר אזורים כפריים מחוץ לאתונה או סלוניקי, הם פחות מפותחים למרות שהם מתויירים. זה אומר, שאם אנחנו רוצים להגיע ממקום למקום, יהיה עלינו לחפש דרכים כיצד לעשות זאת.

השכרת רכב ביוון זה פתרון אידיאלי מכמה סיבות. ראשית, כך אנחנו יכולים להגיע אל מקומות שונים שאין דרך אחרת להגיע אליהם (אלא אם אנחנו מחליטים לשכור קטנועים, כפי שצעירים רבים עושים), שנית, זה מאפשר לנו הרבה יותר חופש תנועה וגם אנחנו לא מוגבלים מבחינת זמן. שלישית, בצורה כזו אנחנו יכולים להתנייד עם המשפחה באופן הרבה יותר נוח. תתארו לעצמכם שאתם נוסעים עם ילדים, אז מן הסתם השכרת רכב זה הרבה יותר פשוט מאשר להשתמש בתחבורה ציבורית.

על מנת ליהנות מאפשרות של השכרת רכב ביוון, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפנות אל סוכנות השכרת רכב בישראל, סוכנות שפועלת גם ביוון באופן ישיר או דרך סוכנויות מקומיות, ולבצע השכרה של רכב שיתאים לנו למשך תקופה. נבקש שהרכב יחכה לנו בנקודה מסוימת ומשם נאסוף אותו.

Share this post