דילים לרודוס
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

דילים לרודוס – כיצד בוחרים את הדיל הנכון

בעידן בו אנחנו יכולים לטוס כמעט לכל מקום בעולם במחיר מוזל, וכן לרכוש דילים משתלמים שכוללים לא רק כרטיס טיסה אלא גם לינה בבית מלון, העברות ואפשרויות נוספות, הרי שאנחנו צריכים רק לבחור את היעד אליו אנחנו רוצים לטוס ולדעת כיצד לחפש את המקום הנכון דרכו נזמין את הדיל המבוקש. 

למשל, אם אנחנו רוצים לטוס לרודוס, בין אם זה לנופש של סופשבוע או לחופשה ארוכה יותר, אז אנחנו יכולים למצוא מגוון מקומות שמציעים לנו דילים לרודוס בתנאים נוחים. באופן טבעי, עלינו לבחון את הדילים, על פי פרמטרים כגון, מה הם כוללים, מה העלות, וכן על פי פרמטרים נוספים שמיד נציג. 

צריך להדגיש, אפשר לייצר נופש באופן עצמאי. כלומר, אנחנו יכולים לרכוש כרטיס טיסה ולשכור חדר במלון בנפרד, או לשכור וילה אם אנחנו מגיעים עם בני משפחה או חברים. אך סביר להניח שרכישת דיל ישתלם לנו יותר מאחר והמחיר שלו נמוך יותר מאשר לרכוש כל דבר באופן עצמאי על ידי ספק אחר. 

מה כולל הדיל ומה אנחנו צריכים לבדוק

ברמה הבסיסית, חבילות נופש לרודוס בדיל, אמורות לכלול טיסה, העברה לבית מלון ולינה כולל ארוחת בוקר. אפשר לייצר דילים יותר משמעותיים, למשל, אנחנו יכולים להכליל בתוכו גם השכרת רכב וכן אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות של נסיעות מודרכות באוטובוס של החברה אשר מארגנת את הדיל, כולל הדרכה של מדריך ישראלי שמכיר את המקום. יש לקחת בחשבון שזה כולל תוספת עלות. 

כשאנחנו רוצים לרכוש דיל כזה או אחר לרודוס, עלינו לבחון מספר נקודות:

ראשית, באיזו תקופה בשנה אנחנו טסים. סביר להניח שהדילים בתקופות הפחות מתויירות, יעלו לנו הרבה פחות מאשר בתקופות הקיץ, למשל. 

שנית, עלינו לבדוק מה איכות המלון והיכן הוא ממוקם מחיר הדיל נקבע בין היתר על פי סוג ואיכות המלון. 

שלישית, יש לבחון מתי הטיסות יוצאות (על מנת שלא נפסיד ימים, מוטב שהן יצאו בלילה או מוקדם בבוקר). 

ארבע, צריך לקחת בחשבון שיש הבדל בעלות בין דיל לסופ"ש לבין דיל של אמצע שבוע.

Share this post