טיולי אקסטרים
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

5 טיולי אקסטרים שאתם חייבים לעשות בחו"ל

אם אתם לא מאלו שיוצאים בכל חופשה לחו"ל אתם כנראה מכירים את התחושה. מגיעים לחו"ל ורוצים להספיק את הכול. לא מוכנים לוותר על כלום. רוצים לנשום את חו"ל על כל מה שיש לה להציע. אז האמת היא שאם תהיו בלחץ להספיק עוד ועוד, לא תצליחו ליהנות באמת. על כן, אל תפעלו מתוך נמהרות. לפני שאתם עולים על אומגה בברזיל או על חבל באנג'י בתאילנד, קראו את מה שיש לנו לומר לכם. כך תוכלו לבחור נכון את פעילות האקסטרים שאכן תעניק לכם את התחושות הטובות ביותר וגם את ההספקים המרשימים ביותר.

ישנם פעילויות אקסטרים אשר עליהם ממש לא מומלץ לכם לוותר כאשר אתם מגיעים לחו"ל. אך חשוב לזכור כי אין לצאת לחו"ל במיוחד אם אתם מתכננים לכם את החוויות מן הסוג הזה, בלי לדאוג לביטוח המתאים. מדובר בביטוח אתגרי אשר יכסה אתכם ויאפשר לכם לעשות כל פעילות אקסטרים שיעלה בדעתכם.

מהן פעילויות האקסטרים שלא כדאי לכם לוותר עליהם?

 

  1. צניחה
  2. באנג'י
  3. צלילה
  4. טיולי ג'יפים או טיולי אופנועים ורפטינג.
  5. טרקים (שבילי הליכה ארוכים)

כל הפעילויות אשר אותם מנינו לעיל הן בהחלט פעילויות אקסטרים מאתגרות ולא כל אחד יכול לעמוד בהם. הפחדנים ביננו, לא יוכלו להשתתף בפעילויות מן הסוג הזה ומומלץ כי יחפשו פעילות חביבה אחרת שתניח את דעתם.

אך אלו שעבורם רק אקשן מן הסוג הזה ורק ריגושים מפחידים ומותחים שכאלה 'יעשו' להם את הטיול, חשוב שידעו לבחור נכון את הפעילות המתאימה להם על מנת שלא ימצאו את עצמם חלילה נפגעים באופן כזה או אחר.

לפני שמתחילים:

לפני שאתם מחליטים להתקשר עם חברה המציעה פעילות אתגרית, חשוב כי תבדקו מספר דברים.

  • האם חברת האטרקציה הינה חברה במועדון בינלאומי כמו מועדון הרפטינג הבינלאומי?
  • האם הם פועלים עם אישור מתאים מטעם המדינה שלהם המאשרת להם לעסוק בפעילות מן הסוג הזה?
  • האם יש להם את הביטוח המתאים?

רק אם תראו כי הצניחה והצלילה, הבאנג'י והטרקים בטוחים לגמרי עבורכם, תוכלו להתחיל ליהנות מהם ובכיף!

Share this post