כפרי נופש
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

כפרי נופש

הסטרס אשר הולך ונבנה לו במשך של כל חודשי העבודה וביחוד כאשר מטפלים בילדים קטנים הוא מאוד גדול, וכל אדם חייב לעצמו את הדרך שבה הוא מצליח להחזיר לעצמו את מלוא הכוחות כדי לעבור כל תקופה כזו מחדש, אחת הטובות היא על ידי יציאה לנופש במקומות אחרים. כשאר יוצאים אל חופשה במקום זר אולי יש את החשש הטבעי לגבי האופן שבו הדברים מסתדרים, אבל די במהרה מגלים כי מדובר בהנאה צרופה שבה לומדים יותר על יכולת ההסתגלות ועל תרבות אחרת שדומה ושונה בכל מיני מובנים. זו גם הסיבה אשר מובילה אנשים לבחור בנופש כפרי על פני נופש עירוני.

חופשה ללא כל דאגה

כפרי נופש הם הדבר הכי חם בעולם של התיירות, כאשר יותר ויותר אנשים מוצאים את היופי הזה שמציע כפר נופש עם נוף כפרי מהפנט ומרגיע באופן מוחלט את כל החושים. זה גם המראה הזה של ירוק מכל עבור שכולל לא פעם גם אזור של אגמים כחולים כחולים, וזה גם האוויר הצח הזה שכולל את הרעשים הטבעיים של הטבע ולא זה שמייצרת העיר. חופש בנוף כפרי הוא כזה אשר כולל את כל הנימוס האירופי מינוס הרעש והריח של המנועים, ומה שמתקבל הוא רוגע עילאי שאותו לעולם כבר לא שוכחים. המקומות הללו הם רבים מספור, ואפשר לצאת אל טיול כפרי בכל פעם מחדש, מבלי להרגיש כי על אותו הטיול חוזרים.

כפרי נופש בכל אירופה

כמה כפרי נופש קיימים באירופה? עשרות של כפרים שנמצאים בעיירות פסטורליות ציוריות, שבהן יש כל מיני סוגים של אטרקציות שאיתן גם אלה שמגיעים אל נופש רומנטי בזוג גם אלה שמגיעים אל נופש משפחתי עם כל הילדים הקטנים, ראו כאן. זה סוד הקסם של כפרי הנופש באירופה שלהם יש מענה לקהל תיירים רחב, ועבורם יש גם את מה שקיים באופן טבעי באותו אזור לצד כל מה שנבנה על ידי האדם במטרה לשרת את כל הנופשים עם כמה שיותר זמן של הנאה צרופה. זה מתחיל עם מסלולי הליכה לנוף מיוער וממשיך אל פארק שעשועים עם מתקנים משעשעים לכולם.

Share this post