חופשה בדובאי
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

איך להזמין חופשה בדובאי

בקיץ 2020, בצל הקורונה ודברים אחרים אשר השפיעו על חיינו בצורות שונות, נפתחה בפנינו אופציה תיירותית חדשה, דובאי. אחרי שנים בהן ישראלים ניהלו קשרים עסקיים ואחרים עם אנשי עסקים מקומיים בהסתר, כמעט בלי שאיש ידע מכך, חתמה ישראל על הסכם שלום עם האיחוד האמירויות, אשר מאפשר לכל ישראלי להגיע לדובאי באופן גלוי, לטייל וללון במקום. 

העיר דובאי נחשבת למוקד משיכה עבור רבים בעולם בכלל ובפרט בעולם המערבי. מדובר באחת הערים המתפתחות והמתקדמות ביותר, וללא ספק אחת הערים העשירות. לכן הרבה מאוד אנשי עסקים וגורמי ממשל נוהרים אליה. אך יחד עם זאת, גם אנשים מן השורה בוחרים להגיע אליה, בשביל לנפוש בה וליהנות מכל מה שיש לה להציע וזה לא מעט. 

השאלה היא, כיצד אפשר להזמין נופש בדובאי. אומנם נפתחו השערים ואפשר לטוס, חברות תעופה מקומיות, גם מאיחוד האמירויות וגם מישראל, החלו לבצע ולהציע טיסות לנופשים. יחד עם זאת, צריך לבדוק היטב כיצד ניתן להזמין חופשה, בין אם זה בכל מה שקשור לדרכון, ויזה, וכן בכל מה שקשור לטיסות, מלונות ופרטים אחרים. 

כיד עושים זאת בצורה נכונה

לפני שנתחיל, חשוב לומר, כבר היום, סוכנויות נסיעות שונות מציעות טיסות ודילים לדובאי. לכן אין צורך לחכות, אפשר כבר להזמין כרטיסי טיסה ואפשר גם להזמין חדרים בבתי מלון שונים בעיר, כולל במלונות הכי יוקרתיים שיש. 

על מנת להיכנס לדובאי, אפשר להסתפק בדרכון ישראלי, אין צורך כרגע באישור או כל דבר אחר. יחד עם זאת חשוב לברר זאת שוב לפני שרוכשים כרטיס. זאת על מנת שלא תגלו בשדה התעופה שעליכם לקבל אישור מיוחד. מעבר לכך, אם אתם מתכוונים לטוס בתקופת הקורונה, יש לבדוק האם חברת התעופה מחייבת את הלקוחות לבצע בדיקות, באילו תנאים, מתי, וכן מה זה אומר מבחינתכם כשתנחתו בדובאי, האם תצטרכו להיכנס לבידוד או שתוכלו לטייל באופן חופשי. 

כאמור,אתם יכולים להזמין מקומות בבתי מלון כבר מהארץ וכן תוכלו לרכוש כרטיסים לאטרקציות שונות בעיר, וכן ליהנות מהדרכה מלאה לגבי מקומות בהם רצוי לבקר.

Share this post