חופשה ברגע האחרון
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

כך תצליחו להשיג חופשה ברגע האחרון

כמה פעמים תכננתם לצאת לחופשה אך דברים השתבשו ובסוף נשארתם בארץ? לכן, הדרך הטובה ביותר היא לא לתכנן, אלא להשיג חופשה ברגע האחרון, בלי תכנון מוקדם, ככה עושים את זה נכון.

מה זה אומר חופשה ברגע האחרון?

לא פעם אנחנו יכולים לקרוא באתר תיירות או אתר חדשות כזה או אחר, על זוגות שהחליטו ברגע האחרון לצאת לחופשה, הם השכירו חדר בבית מלון, מצאו לעצמם טיסה, ארזו כמה חפצים ונסעו. היום זה הרבה יותר קל, בזכות האינטרנט, בזכות המבחר והמגוון, וגם בזכות העובדה שיש לא מעט דברים שאפשר לעשות מרחוק, למשל, עבודות רבות לא מחייבות שאנחנו נשב כל יום במשרד, אנחנו יכולים לקחת אותן איתנו לכל מקום אליו אנחנו נוסעים.

לפני שנסביר כיצד אנחנו יכולים להשיג חופשה ברגע האחרון, צריך לומר, בשביל שנוכל לצאת לחופשה כזו עלינו לדאוג שלפחות חלק מהדברים יהיו מאורגנים כל הזמן, למשל, הדרכון שלנו תמיד צריך להיות בתוקף, אנחנו צריכים להחזיק בבית מזוודה או כל תיק אחר, וכמובן צריכים להיות אצלנו כל הפריטים הנדרשים לחופשה.

איך מצליחים להשיג חופשה בצורה נכונה?

מאחר והיום אנחנו יכולים למצוא טיסות בצורה קלה ופשוטה מישראל לכל יעד, בכל יום, הרי שאנחנו יכולים תחילה לראות לאילו יעדים אנחנו יכולים לטוס, לאן אנחנו יכולים להגיע על פי תקופת הזמן שעומדת לרשותנו. ובהתאם לכך נוכל לתכנן את החופשה שלנו.

אחרי שנקבע את היעד, הרי שנוכל להזמין חדרים בבית מלון במהירות ובצורה פשוטה, בין אם זה במלון רגיל או מלון, כמו כן נוכל למצוא בתים או כל מקום אחר, חלופי לצורך מגורים. ברגע שאנחנו נשכיר מקום מסוים, אז נוכל להתארגן על שאר הדברים, בין אם זה השכרת רכב, כרטיסים לרכבת או כל דבר אחר.

צריך להדגיש, גם אם אנחנו נוסעים לחופשה ברגע האחרון, עלינו להיערך אליה בהתאם. למשל, אנחנו צריכים לעשות ביטוח נסיעות, לארגן את כל הדברים הנדרשים לצורך החופשה, להודיע על כך בעבודה וכל שאר הדברים הנדרשים מאיתנו.

Share this post