חופשת קיץ
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

חופשת קיץ

עתידים לחגוג בקרוב את הבר מצווה לילד? ובכן, מדובר בהזדמנות מצוינת לצאת לחופשה משפחתית. במדריך זה נציג בפניכם את האופציות הטובות ביותר לטיול בר מצווה בלתי נשכח.

חגיגות בר המצווה: אף חגיגה איננה שלמה ללא חופשת קיץ

חגיגות בר המצווה מהוות הזדמנות מצוינת לצאת עם כל המשפחה לחופשה בלתי נשכחת, וזאת לציון המאורע החגיגי. לצורך כך חקרנו את האתרים הטובים ביותר ואיגדנו בעבורכם את החופשות אליהן תוכלו לצאת במתכונת משפחתית, וזאת על מנת להעניק מתנה לבר מצווה בלתי נשכחת:

סאמפ קאמפ בארה"ב

מתנה לבר מצווה אשר כל נער ישמח לקבל הוא כמובן יציאה לסאמר קאמפ בארה"ב. מדובר בחוויה בלתי נשכחת אשר משלבת פעילויות ספורט אקסטרים, פעילויות מים, טיולים בטבע וכן שפע של פעילויות נוספות אשר מתקיימות באמצעות מדריכים אשר עוזרים להעניק לנער ערך מוסף בדמות חיזוק השפה האנגלית. באמצעות חברה מובילה בתחומה אשר מלווה את התהליך תוכלו לקבל סיוע לכל אורך הדרך, וזאת בכדי להעניק מתנת בר מצווה מקורית ומיוחדת במינה אשר ללא ספק תיחרט היטב בזכרנו ובלבו, כפי שהעידו אלפי נערי הבר מצווה אשר טסו למחנה קיץ בארה"ב וחזרו עם חוויות ורשמים חיובים מאוד כתוצאה מהשהייה במחנה, כמו גם דיווחו על כך כי הם קיבלו חברים לכל החיים וזאת בשל הקשר המיוחד אשר נוצר בין הילדים בזמן השהייה במחנה,מחוץ לגבולות ישראל ועם קבלת עצמאות ואחראיות אשר היא חלק בלתי נפרד מהחוויה.

טיול משפחתי באירופה

בשנים האחרונות אחד הטרנדים החמים ביותר של טיולי בר מצווה הוא טיול ברחבי אירופה, אליו ניתן לצאת ביחד עם קבוצת הורים וילדים או במתכונת עצמאית. במסגרת הטיול תוכלו לבלות במספר ערים באירופה, בפרק זמן של שבוע-שבועיים. עם זאת, על מנת להעניק לילד ערך מוסף מומלץ לצאת לטיול ביחד עם משפחות נוספות ביעדים צרפת, בלגיה, אנגליה והולנד, ובכך לקבל לא רק חוויה משפחתית אלא גם יצירת קשרים עם משפחות וילדים נוספים בני אותו הגיל.

טיול בשביל ישראל

מתנה לבר מצווה מקורית במיוחד היא יציאה לטיול בשביל ישראל. מדובר בטיול אותו ניתן לארגן למשך מספר ימים או שבועות, באמצעות מדריך מקצועי אשר ילווה אתכם במהלך הדרך כמו גם יאפשר לכם ולנער להכיר את האתרים היפים ביותר של מדינת ישראל, תוך כדי טיול רגלי. מדובר בטיול אשר מצריך הכנה מוקדמת וזאת בשל הקושי הנדרש, אולם מדובר בהפתעה מקורית אשר תאפשר לכם ולנער להתחבר לשורשים וליופיה של ארץ ישראל. ברחבי הרשת ניתן לאתר לא מעט מדריכים אשר עוסקים בתכנון טיול בשביל ישראל, ולכן מומלץ להיכנס ולקבל המלצות דרך חברים ומכרים אשר עשו את הטיול בכדי לתכנן את המסע בהתאם  לציוד אותו תידרשו לקחת עמכם, לצורך שהייה בשטח.

Share this post