טיול בדרום הודו
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

טיול בדרום הודו

דרום הודו הפך ליעד נחשק בקרב צעירים ישראלים ומבוגרים שרוצים לצאת לטיול מרהיב שישנה את חייהם. הודו היא יבשת ענקית שבה איים יפים, הרים בגבהים מטורפים, נהרות קדושים, אוכל רחוב טבעוני, פרות קדושות, מקדשים, אתרי נופש, ג'ונגלים, חופים לבנים והרשימה עוד ארוכה, גלו אותה במהלך טיול בדרום הודו.

אם בחרתם לטייל בדרום הודו, תוכלו לצאת למסע כבר בתחילת ספטמבר, תקופה שמאפשרת נוף מדהים, מזג אוויר נוח יחסית ואווירה שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. אבל מה אפשר למצוא בדרום הודו? הנה 3 יעדים שאסור לפספס: 

קארנטאקה

קארנטאקה הוא קו חוף שמכיל מרחב שאליו מגיעים יוגים מכל רחבי העולם. המקום מכיל מקדשים מרהיבים, חופים לבנים, גנים של ארמונות מפוארים ואנשים טובים. במקום תוכלו לתרגל יוגה, לרקוד במסיבות, לאכול טוב, להגיע אל תצפיות מרהיבות ולהנות מכל מה שיש לדורם הודו להציע.

גואה

מי שמבקר בהודו חייב עבור עצמו להגיע לגואה. גואה היא מדינה בתוך הודו שמציעה חופים לבנים, כפרי דייגים, נמלים מעניינים סיפורים על ימאים פורטוגזים שהגיעו לאזור, כמו גם אוכל טוב מסיבות וטראקים שאי אפשר לצאת אליהם בשום מקום אחר. בגואה תמצאו את היערות הג'ונגלים והחופים המקסימים עם מי ים נקיים בגווני טורקיז. לכן מי שמגיע לאזור דרום הודו כדאי שיפקוד את גואה. 

קוצ'ין

קוצ'ין היא עיר נמל יפה בדרום שידועה בשל העיסוק של התושבים שנמצאים בה בסחר ימי. העיר מעניינת מכילה היסטוריה מרתקת ומציעה נמל ענק, חופים דרומיים, אנשים טובים ואף סיפורים על יהודי הודו שעסקו במסחר במקום. כל היעדים האלה ואחרים נחשבים יעדי חובה עבור ישראלים שיוצאים לטיול ומבע ביבשת הודו המדהימה. 

Share this post