אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

עבודה מועדפת? רק במלונות ישרוטל

אם אתם חושבים על דבר כמו עבודה מועדפת בת"א תרצו לוודא כי אתם בוחרים אך ורק במלונות ישרוטל. עבודה במלונות של הרשת הזו תהיה מומלצת מאוד מכיוון שהיא מגיעה עם לא מעט יתרונות שבוודאי יעניינו רבים מכם. במאמר הבא נסביר במה מדובר בעצם.

לכל המשרות בישרוטל: https://www.isrotel.co.il/careers

אפשרות לקידום לדרגות ניהול

אם תתחילו עבודה מועדפת במלונות ישרוטל תוכלו לראות כי תהיה לכם אפשרות להתקדם ולהישאר באופן קבוע ברשת. כך תוכלו להגיע לדרגות ניהול ולהתחיל להרוויח יותר כסף מידי חודש, דבר שיהיה בגדר יתרון משמעותי עבור רבים מכם שירצו להיות במצב מיטבי וזאת כל עוד מדובר על העתיד התעסוקתי שלהם.

עבודה בתנאים נוחים עם ארוחות

יתרון נוסף של עבודה מועדפת ברשת ישרוטל יהיה עצם זה שתוכלו ליהנות מארוחות מצוינות בבית המלון. תהיה לכם בחירה בין שלל מאכלים מידי יום ואף פעם לא יהיה לכם משעמם, כאשר תוכלו לחסוך לא מעט מההוצאות שלכם וזאת מכיוון שיהיה לכם את כל האוכל שתצטרכו כחלק מהעבודה, דבר שמהווה יתרון משמעותי עבור לא מעט אנשים שחושבים לעבוד ברשת ישרוטל.

שפע של עבודות שונות במלונות

בין אם תרצו להיות מלצרים ובין אם עובדי קבלה או ברמנים, כאשר מדובר על עבודה מועדפת אצל ישרוטל תוכלו להיות בטוחים כי האפשרויות כמעט ובלתי נגמרות ורק תצטרכו לבחור בעבודה שהכי תתאים לכם וזאת בין כל האפשרויות השונות שתהיינה קיימות. אז אל תוותרו על האפשרות הזו ושימו לב כי אתם פועלים בהקדם וזאת כדי ליהנות מעבודה מועדפת וללא שום פשרות. כל אחד מכם יוכל למצוא בדיוק את סוג העבודה שהוא מחפש אצל ישרוטל וזאת כבר בזמן הקרוב. אז אל תוותרו על ההזדמנות הזו!

Share this post