כולנו עושים שעות על גבי הכביש מדי יום. אבל עד כמה אנחנו מודעים לפריטים הרבים שיכולים להקל על חיינו בשעת נהיגה ולעשות אותם טובים ונוחים יותר? להלן מספר אביזרים לרכב שייתכן ואתם לא ממש מודעים אליהם או לא מכירים בחשיבות שלהם.

אין צורך להסביר את החשיבות של החזקת המנואל – המדריך – של הרכב. בדקו בתיבת הכפפות או בכל מקום שבו אתם שומרים דברים שהמדריך אכן שמור שם.

המדריך למשתמש יעניק לכם מידע מפורט וחשוב ביותר לגבי אופן הנעת הרכב, דרכים להתמודד עם בעיות שהדגם הספציפי של הרכב שלכם נתקל בהם, דלק אופטימלי וכמות אוויר מומלצת לצמיגים ועוד.

פריטים לצורך החלפת צמיגים

אולי רובנו יודעים כיצד פחות או יותר מחליפים צמיגים, אבל עדיין נדרש לעשות ריענון קצר – לצורך החלפת צמיג לרכב, שייתכן ונצטרך לעשות זאת לא מעט פעמים, תדרשו לעשות שימוש במגבה "ג'ק", מפתח לברגים של הגלגל וצמיג חלופי.

חשוב מאוד לוודא שכל אחד מהפריטים האלו נמצא במקום בתא המטען ושמור בצורה תקינה. יש להחליף את הצמיג בצורה זהירה ואחראית על מנת לא לעשות יותר נזק לכם ולרכב מאשר תועלת.

גגון לרכב – יותר מקום ממה שאתם חושבים

גגון לרכב הינו פריט חשוב מאוד לכל מי שמעוניין לעשות נסיעות ארוכות, טיולים או פיקניקים וצריך מקום נוסף שתא המטען אינו מספיק עבורו.

גגון לרכב הינו התקן רב שימושי שיכול להכיל פריטים גדולים כמו קיאקים, אופניים, מכלים גדולים ועוד. וודאו כי ההתקן מחובר בצורה בטיחותית ואפקטיבית על מנת שהציוד שלכם יישמר לאורך כל המסע.

תוכלו לשאול את האנשים שעובדים במוסך לגבי ציוד הכרחי נוסף שאתם יכולים ואף רצוי שתתקינו ברכב שלכם על מנת לאפשר לכם חווית נסיעה טובה יותר.

> לפרטים נוספים וצפייה בקטלוג אביזרים לרכב בקרו באתר https://www.solomycar.co.il!

Author

rachel

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.