הרבה אנשים שלא טסו בתקופת הקורונה מוצאים את עצמם מתעניינים בטיסה לחו”ל אחרי הרבה זמן שהם לא טסו. ענף התעופה חוזר לעצמו, הרבה יעדים נפתחים מחדש וזה טבעי שהביקוש לטיסות גדל מאוד. אבל כמו בכל דבר, כשיש ביקוש גבוה כך גם המחירים עולים ואנחנו יכולים לראות שיש להרבה יעדים טיסות שהן לא כל כך זולות. אבל יחד עם זאת, ישנם יעדים שתוכלו למצוא אליהם טיסות זולות ותוכלו גם למצוא טיסות זולות ליעדים היקרים יותר, רק צריך לדעת היכן ואיך למצוא את אותן טיסות זולות.

איך מוצאים טיסות זולות?

יש כל מיני דרכים למצוא טיסות זולות. אחת הדרכים היא לחפש טיסות דרך חברות לאו קוסט שבהן ניתן למצוא טיסות זולות במיוחד. אבל אתם צריכים לבדוק מה הכרטיס כולל. ברוב חברות הלאו קוסט הכרטיס לא כולל כבודה ואתם תצטרכו להוסיף תשלום נוסף על מזוודה.

דרך נוספת היא באמצעות קונקשיין. טיסות ישירות יהיו בדרך כלל יקרות יותר לעומת טיסות קונקשיין, כלומר טיסה שהיא דרך שדה תעופה נוסף ששם עושים עצירה לזמן מסויים וממשיכים ליעד שלכם. צריך לקחת בחשבון שטיסות קונקשיין יהיו ארוכות יותר וייקח לכם יותר זמן להגיע ליעד שלכם.

עוד דרך למצוא טיסות זולות היא באמצעות אתרים שבהם יש אפשרות לבצע השוואה בין מחירי טיסות של מדינות ירוקות ושמאתרים לכם את הטיסות הזולות יותר.

מתי הכי טוב למצוא טיסות זולות?

יש זמנים שנחשבים כזמנים עם ביקוש רב יותר לטיסות לעומת זמנים אחרים ולכן הם הטיסות באותם זמנים יהיו יקרות יותר. למשל אם מדובר על סוף שבוע, או אם מדובר על שיא עונת התיירות ביעד מסויים. אתם גם יכולים לבדוק אם יש חגים מקומיים וחגים מסויימים ביעד שאתם טסים אליו. במועדים אלו יהיה יותר עומס של תיירים ויותר ביקוש ולכן הטיסות יהיו יקרות יותר. 

Author

rachel

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.