הסעות לשדה התעופה
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

טסים עם חברים? למה כדאי לשקול שירות הסעות לשדה התעופה?

אז הנה סוף סוף התאגדתם ביחד, החברים הכי טובים, לאחר שתכננתם את טיולכם במדויק, הרי אתם יודעים בדיוק אלה יעדים בחו"ל מעניינים אתכם. כאן נכתוב על טסים עם חברים? למה כדאי לשקול שירות הסעות לשדה התעופה?

רכב פרטי אחד ואולי אף יותר

תלוי כמה חבר'ה נוסעים לטיול, הרי ברוב המכוניות הפרטיות בארץ יש מקום לחמישה אנשים, שניים מקדימה ואחד מאחורה, אולם מה קורה אם מדובר על קבוצה של חברים, כמה בדיוק רכבים תצטרכו? בהחלט רעיון לא טוב, מה עוד שמחנים אותם בחניון היקר של נתב"ג.

הצעה טובה בהרבה

והיה ואתם קבוצה של חברים, ואינכם מעוניינים להגיע  עם כמה רכבים פרטיים ולאחר מכן לחפש אחד את השני, הרעיון הטוב ביותר הוא לשקול שירות הסעות לשדה התעופה.

מדובר במוניות גדולות, מתאימות למספר לא מועט של אנשים, ויהיה די ויותר מקום לאחסן את המזוודות והתיקים. איזה כייף זה לנסוע במונית, לשוחח אחד עם השני, לעשות צחוקים, אתם בהחלט תרגישו נטולי דאגות.

הזמינו עכשיו מונית לנתב"ג משחף מוניות>>>

הגעה לשדה התעופה

בנוסף, והיה ותבחרו בחברת הסעות בעלת ניסיון רב בתחום, אין ספק כי הנהג ידע בדיוק מתי כדאי לכם לצאת מביתכם, וחשוב לדעת כי נקבע שיש להגיע לנתבג שלוש שעות לפני הטיסה.

אין סיכוי להיות תקועים בפקקים, זוהי הדרך הנוחה ביותר שתמצאו, והנסיעה איננה יקרה, הרי כל נוסע ישלם מכיסו הפרטי, יותר זול מאשר להגיע עם הרכב לשדה התעופה, הרי לא יהיו לכם גם הוצאות על דלק.

מה חשוב?

תוצע לכם מונית גדולה, מרווחת, נוחה מאוד, עם נהג בעל סבלנות רבה, איש מקצוע שגם יעזור לכם לסדר את החפצים בתא המטען, כך שלא תיווצר צפיפות ובלגן.

Share this post