החלטת לצאת לחופשה בניו יורק סיטי העיר הגדולה..? מה דעתך על חופשה באזור אבל לרכוש אותה ברגע האחרון..? בדרך כלל המחירים והעלויות של חופשה שכזו יכולים להיות זולים הרבה יותר מאשר חופשה שתרכוש זמן רב מראש.

כיום ישנם כמו לכל דבר פלוסים ומינוסים, כאשר חופשה בניו יורק ברגע האחרון תלוי רבות בתאריך בו בחרת לטוס, להגיע לאזור למשל בחודשי הקיץ ביולי אוגוסט כאשר כל עם ישראל מגיע לשם, זה די בעיה וכמובן שבסופו של דבר יש משמעות גדולה עד מאוד למחירים והעלויות, אבל יחד עם זאת ניתן לראות שלא פעם ולא פעמיים ניתן למצוא מחירים זולים יחסית לחבילת נופש שרוכשים ברגע האחרון.

אז איפה רוכשים את החופשה..? מה הדברים החשובים שכדאי לך לדעת..? והכי חשוב שתתחיל לארוז ולהתכונן לחופשה!

המחיר תלוי רבות בתאריך הרכישה ובעונה

אחד מהדברים החשובים ביותר שכדאי שתדע שהמחיר של חבילת נופש תלוי רבות בעונה בה החלטת לטוס ובתאריך הרכישה, לקנות ברגע האחרון בדרך כלל יכול להיות זול אבל עם תחליט לרכוש את חבילת הנופש בחודש יוני לפני יולי אוגוסט, סביר להניח שתצטרך להיפרד מכמה מאות דולרים שיכולים להיות די משמעותיים בעבורך.

לכן, כאשר רוצים לרכוש חופשה לפעמים אולי עדיף לעשות זאת מוקדם ככל האפשר ולא דווקא לחכות לרגע האחרון, לפעמים הרגע האחרון יכול להיות יקר עד מאוד.

ברגע האחרון צריך לשים לב לטיסות

אחד הדברים המשמעותיים ביותר בכל הנוגע לחופשה בארצות הברית ברגע האחרון הם הטיסות ודרכי ההגעה, כיום ישנם מספר רב של חברות תעופה המגיעות לארצות הברית, החל מטיסות ישירות לניו יורק של חברת אל על וקונטיננטל ועד טיסות המשך של חברות תעופה זרות, בדרך כלל ברגע האחרון תוכל להשיג אך ורק טיסות של חברות תעופה זרות כך שאתה צריך לקחת בחשבון שמחכה לך בסופו של דבר טיסה לא קלה שיכולה להיות אפילו די קשה במידה ובחרת לטוס עם חברת תעופה כמו אירסוויט האוקראינית או חברת רויאל ג'ורדניה הירדנית שאיתה מומלץ יותר לטוס דווקא ליעדי המזרח הרחוק.

Author

dealnow

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.