הזמנה של צימר יוקרתי עבור חופשה מעת לעת היא צורך חשוב ומהותי עבור כל זוג, כדי לצאת מהשגרה וליהנות מחופשה לאור מרוץ החיים היום יומי. 

העלויות של צימרים יוקרתיים 

בצימרים יוקרתיים יש כמה דרגות של מחירים אשר נובעים מרמת האבזור, הריהוט והעיצוב של כל אחד מהצימרים היוקרתיים הללו, המיקום, הגודל שלהם ואם מדובר בחופשה באמצע השבוע או בסוף השבוע. המחירים באמצע השבוע הם בדרך כלל נמוכים יותר מאשר בסוף השבוע.. 

העלות של צימרים יוקרתיים לשני לילות מתחילים בסדר גודל של כ – 2,000 ₪ ומגיעים עד 5,500 ₪ במתחמים שהם יוצאי דופן במראה וברמת האבזור שלהם. המחירים הממוצעים לצימרים איכותיים שממוקמים מול נופים מרהיבים הוא סביב 3,500 ₪. 

אבזור בצימרים יוקרתיים 

צימרים יוקרתיים רבים מותאמים לזוגות בלבד וזאת כדי שבני הזוג ייהנו מהשקט ומהשלווה של החופשה, ללא קולות של משפחות, חברים וילדים ברקע. לכן בעלי צימרים רבים בנו מתחם של צימר אחד או של כמה צימרים אשר מרוחקים זה מזה ויש פרטיות לכל זוג.

כמו כן ברוב הצימרים היוקרתיים יש בריכת שחייה גדולה ונוחה בחצר, אפשר להשתכשך במים הצלולים, לשחות וליהנות מזמן איכות עם בקבוק יין משובח. במרפסת, בחצר או בתוך הצימר יש בדרך כלל גם ג'קוזי מעולה ורחב ממדים. נוח מאד לשהות בו וליהנות מזרמי המים החמים, אשר מסייעים מאד לשחרור השרירים ולרוגע מקסימלי.

עיצוב הצימר היוקרתי 

בכל אחד מהצימרים הוקדשה חשיבה רבה ונבחר קו עיצובי יפהפה ויוצא דופן. לכן בני הזוג הנים מאד מהמראה הכללי וגם מהרמה הגבוהה של האבזור כמו מיטת קינג סייז רחבה, כל הפריטים הנחוצים הקיימים בחדר האמבטיה, ערסל נהדר בחצר ועוד. למידע נוסף הפסגה

Author

rachel

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.