הפלגה רומנטית
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

הפלגה רומנטית – מה אנחנו צריכים יותר מזה?

יש דברים, שבהגדרה שלהם נחשבים רומנטיים יותר מאחרים, נניח, הליכה בטיילת לאור ירח, רכיבה על סוסים, פיקניק בחוף ים או במקום אחר מבודד, שיטוט ברחובות פריז המיוחדים או ארוחה זוגית לאור נרות.

כל אחד מהדברים האלה נחשבים רומנטיים. כך לימדו אותנו הספרים, כך לימדו אותנו הסרטים. מדובר על דברים שלא משנה מתי אנחנו נעשה אותם, וגם לא משנה באיזה גיל נעשה אותם, הם ייחשבו רומנטיים בעניינו ובעיניי אחרים שישמעו, יקראו או אפילו יראו אותנו עושים את זה.

אחד מהדברים שנחשבים ללא ספק רומנטיים ומיוחדים, זו הפלגה זוגית בלב ים. להבדיל מהדברים שציינו, כאן מדובר על משהו שהוא מיוחד ושונה, מאחר ולא כל יום אנחנו יכולים לעשות את זה, זה לא דבר שאפשר לעשות מעכשיו לעכשיו, אלא אם יש לנו יאכטה משלנו. אם אין לנו, אז אין שום בעיה, אנחנו צריכים לפנות אל גורם שמשכיר יאכטות וכך אנחנו יכולים להפליג אל לב הים, עם בן או בת זוג וליהנות מהפלגה רומנטית, כאמור.

איך יוצרים הפלגה רומנטית

ראשית, חשוב להדגיש, זה לא רק היאכטה וגם לא רק ההפלגה. נכון שאלה חשובים בשביל שנוכל לייצר אווירה ואירוע רומנטי, אך הם לא הדברים היחידים שהופכים אותה לכזו. אנחנו צריכים גם לדאוג לאווירה רומנטית, בין אם זה באמצעות ארוחה טובה, בין אם זה בעזרת יין טוב, מוזיקה נעימה וכמובן אנחנו צריכים לספק חברה רומנטית לצד השני.

שנית, עלינו לבחור את המועד הנכון לצאת להפלגה כזו, עלינו לשכור יאכטה מהמקום הנכון, בתנאים הנכונים, יאכטה שתוכל לספק לנו את כל מה שאנחנו רוצים וצריכים עבור הפלגה רומנטית כמו אצל מרכז השייט, כזו ששנינו נהנה ולא נשכל.

Share this post