שקי שינה
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

שקי שינה למטיילים – למה חשוב שהם יהיו איכותיים

כאשר אנחנו נמצאים בשטח אנחנו רוצים שכאשר נלך לישון השינה שלנו תהיה הכי טובה והכי נוחה. ובכול כאשר אנחנו לנים בשטח, הדברים יכולים להיות קצת אחרת כי הרי לא מדובר במיטה אהובה והנוחה שלנו, אלא בשינה בטבע בחניון לילה, ביער, על חוף הים ובשאר מרחבים שאנחנו לא ממש רגילים אליהם בחיי היומיום. לכן, שק שינה שנבחר חייב להיות איכותי ולספק לנו מקסימום נוחות שאנחנו ישנים מחוץ לבית. 

אז כיצד בוחרים שקי שינה למטיילים?

כיום יש לא מעט שקי שינה לבחירה אותם ניתן לרכוש מחנויות ציוד מחנאות. וכמו בכל ציוד לטיולים שקונים, גם כאן כדי לוודט כשאתם מבצעים את הבחירה יש כמה דגשים שחשוב לשים לב אליהם, כגון: 

נוחות – ודאו שהשק שינה נוח, מרופד וכי הוא כזה שיכול לספק לכם מקסימום נוחות במהלך השינה. בחרו שק עם תמיכה והגנה לגב ומקסימום מרחב לגוף. 

מגע – הקפידו שהמגע של החומרים של השק שינה שלכם על הגוף יהיה נעים. כשאתם מבצעים את הבחירה חשוב לחוש את הבד או לפחות לראות כי מדובר בבד חזק ועמיד אבל איכותי נעים ונוח שאינו סינטטי או דוקר. 

שימוש – שימו לב שהשימוש בשק השינה יהיה פרקטי ומתאים למסע שלכם כמו שק שינה שאפשר לפתוח בקלות ולקפל בקלות . בחרו שק שינה שאפשר לשאת על הגב או להכניס לתיק. 

כיצד משיגים שק שינה טוב?

כדי לבחור נכון מתוך היצע גדול: היכנסו לחנויות לציוד מחנאות וטיולים אונליין ובחרו שקי שינה למטיילים שיהיה פרקטי איכותי וכזה שנחשב ממותג טוב. בחרו שק שינה מומלץ – כך תוכלו לצאת למסע שלכם כשאתם בטוחים שהשינה שלכם תהיה מושלמת בזמן המסע.

Share this post