חופשה לגמלאים בעונת החורף
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

חופשה לגמלאים בעונת החורף – יעדים מתאימים בארץ ובעולם

נהוג לחשוב שרק צעירים עושים חיים, רק צעירים יוצאים לבלות, יוצאים לחופשות בארץ ובעולם, אך האמת היא שגם מבוגרים, נוהגים לעשות חיים, לבלות במקומות שונים ובדרכים שונות.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות, כשיותר ויותר חברות טיולים פונות היום לקהל הגמלאים ומציעות להם אפשרויות שונות לחופשות ביעדים שונים בארץ ובעולם כמו נופש גמלאים באילת. אותן חברות בונות עבורם מסלולים וטיולים שיכולים להתאים להם, בין אם זה על פי תחומי העניין, על פי היכולות הפיזיות שלהם וכן, על פי גובה התקציב שעומד לרשותם.

מן הסתם, גמלאים אשר מעוניינים, יכולים לצאת לחופשות בארץ ובעולם, גם מבלי להצטרף לטיול כזה או אחר, ומצד שני, אם הם חברים בארגוני גמלאים שונים, בין אם זה דרך מקום העבודה או בדרכים אחרות, אזי שהם יכולים למצוא שם לא מעט מסלולים ויעדים לטיולים פופולאריים.

לפני שנסקור שורה של יעדים שיכולים להתאים לטיולים בחורף עבור גימלאים, צריך להדגיש, כשבוחרים יעד מסוים, אז מן הסתם, צריך להתחשב בתנאים שונים, החל מתנאי מזג אוויר, משך הזמן שרוצים לבלות ביעד, משך זמן הטיסה ודברים אחרים שיכולים להשפיע.

אילו יעדים יכולים להתאים לגמלאים בחורף

ובכן, בישראל מדובר על יעדים מוכרים, כאלה שתמיד טוב וכיף לחזור אליהם. החל מאילת שמספקת תנאי מזג אוויר נוחים, חיפה וירושלים שמספקות שילוב של אתרים היסטוריים ומודרניים, רמת הגולן שם אפשר ליהנות מאווירה כמו בחו"ל, או תל אביב כמובן שמספקת מגוון רחב של אתרים ומקומות בהם אפשר לבלות ולטייל.

בחו"ל, אזי שהיעדים הפופולאריים יכולים להיות המזרח הרחוק, שם בחודשי החורף בישראל שורר מזג אוויר נעים וכן ביעדים שונים באפריקה. מי שבכל זאת רוצה, יכול ליהנות גם בערים שונות באירופה, למרות הטמפרטורות הנמוכות.

נכתב בשיתוף מילב – איכות חיים לגמלאים

Share this post