אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

דילים לאפריקה

איך אפשר לתאר את אפריקה במילים מתומצתות בלי להשתמש בכל קלישאה אפשרי? אין יבשת המתקרב לעקביה של אפריקה כשמדברים על העוצמה והמימדים של חוויה פראית וטהורה. אין חוויה תיירותית שדומה לחוויה של טיול באפריקה. אם חשבתם ששינה בהוסטל זול באירופה או מזרח אסיה נשמע כמו חוויה לא נוחה במיוחד, כנראה שעדין לא הייתם באפריקה.

להזמנת טיולים מאורגנים לאפריקה ליחצו כאן!

הטבע והפרא באפריקה שווה אין ספור ביקורים כשלעצמו. איפה עוד תוכלו להירדם למשמע שאגות של אריות, או לצפות באלפי ציפורי פלמנגו ממריאות מאגם רדוד ונידח. אך הגורם שבאמת מביא הרבה תיירים לשוב ולחזור ליבשת זה האוכלוסייה. התייר החיצוני נדהם מרוחם של האפריקאים והארגיות שלהם – לדחוף, לרקוד, לשיר, לצחוק, לרקוד, לאהוב ולחיות בצורה כזו שגורמת לתיירים רבים לחזור פעם אחר פעם ליבשת, לעיתים ללא כל הגיון או סיבה.

לא קל לנוע באפריקה. לעיתים רק טרנפורטציה יכולה להיות דבר קשה ומייגע. יש להתכונן לקשיים לוגיטסים – אך זו חלק מהחווייה הדראמטית שאפריקה מציעה. אם אתם מוכנים לאתגרים, אפריקה יכולה להיות להיות החוויות הכי מפתיעות שלכם.

Share this post