טיסות ברגע האחרון

אתה טוען שאתה ספונטני, אך חייך מאורגנים ומסודרים בקפידה, וכל פעולה שאתה מבצע בדרך כלל כרוכה בתכנון מראש. אתה טוען שאתה מהיר החלטה, אך כשאתה מפנטז על חופשה, בדרך כלל קודם ליציאה לחופש תהליך ארוך ומסורבל של סידורים, ארגונים ותכנונים. אין זמן טוב יותר מעכשיו כדי לשנות הרגלים ישנים ואין כמו טיסות הרגע האחרון כדי לסייע לך בכך.

טיסות רגע אחרון הן קונספט שהחל להפוך פופולארי בשנים האחרונות על רקע הדינאמיות וקצב השינויים המהיר שמאפיין את העולם בו אנחנו חיים. הכול מסביבנו מתנהל בקצב מהיר ואפילו מסחרר, ובין אם נרצה או בין אם לא- כדי לשרוד, עלינו "להדביק את הקצב". כך, הפכה גם הזמנת טיסה לפעולה שניתן לבצע באופן ספונטני, פשוט ומהיר.

טיסות רגע אחרון- הפסק לתכנן את החופשה, הפסק לדבר על החופשה, פשוט טוס לחופשה

רגע אחרון הוא הזמן המתאים לצאת בו לחופשה, וזאת משתי סיבות עיקריות: הראשונה, כיוון שיש משהו מהנה, הרפתקני ומחשמל בלקבל החלטה משמעותית בפרק זמן מהיר, דקה לפני שיהיה מאוחר מידי. שנית, מכיוון שמחיריהן של טיסות הרגע האחרון הם מפתים יותר. טיסות הרגע האחרון הן טיסות שניתן להזמין גם 48 שעות לפני יציאתן ודווקא מכיוון שכך, מחיריהן נמוכים לעיתים גם בחמישים אחוז בהשוואה לטיסות שהוזמנו זמן רב מראש.

מרבית אתרי חברות התיירות שמציעים טיסות רגע אחרון מציינים כמה מקומות נותרו בטיסה ולרוב, ככל שנותרים פחות מקומות בטיסה, כך מחיר הטיסה הולך ויורד. ההמתנה אומנם עשויה להיות מאתגרת למערכת העצבים שלכם אך משתלמת לכיס, ולכן כשאפשר לחסוך בהוצאות, ההמתנה הופכת משתלמת. ורנה, פריז, מינכן, לונדון, אמסטרדם- רשימת יעדי טיסות הרגע האחרון היא מגוונת, אם כי יש לקחת בחשבון שמרבית היעדים קרובים יחסים בקו אווירי לישראל. טיסה לאפריקה, לדרום אמריקה או לאוסטרליה לא תתאפשר במסגרת טיסות רגע אחרון.

כיצד להזמין טיסות ברגע האחרון?

בעידן בו הפך האינטרנט זמין ונגיש כמעט בכל בית בישראל, הזמנת טיסות רגע אחרון היא פשוטה ביותר. אתרים רבים באינטרנט מפרסמים את כל מבצעי טיסות הרגע האחרון באתריהן וההיצע הוא גדול. בחר יעד, הקלק והזמן. חופשה מהנה!