הרגע האחרון בארץ

חופשה בדרך כלל נקשרת אסוציאטיבית עם חו"ל. כאשר אנחנו לוקחים פסק זמן מהשגרה העמוסה של חיינו, רובינו מעדיפים להיות כמה שיותר רחוק, וזאת כדי שהסיכויים לכך שיטרידו את מנוחתנו לעיתים קרובות יהיו כמה שיותר נמוכים. אך מי אמר שכך בדיוק זה צריך להיות? צא מהקופסא- חופשה בארץ יכולה להיות רעיון בכלל לא רע.

חופשה של הרגע האחרון בארץ: זה כדאי וזה משתלם

על אף שחו"ל קוסם לכולנו, חופשה בארץ יכולה להיות דווקא אופציה מצוינת. נופש בחלקיה הדרומיים או הצפוניים ביותר של הארץ יכול להרגיש רחוק מספיק, זוהי חופשה שעלותה אינה גבוהה (יחסית לחופשות בחו"ל), היא יכולה להיות מפנקת ו"משחררת" לא פחות מחופשה בחו"ל, ובמקביל לכל זה, במקרה חירום או בהתעורר איזשהו שינוי לא צפוי- ניתן לחזור הביתה בהתרעה קצרה.

נוסף על האמור לעיל, בזכות מבצעי נופש ברגע האחרון בארץ, חופשה בארץ הופכת לאופציה אטרקטיבית במיוחד מבחינה תקציבית. מבצעים אלו מאפשרים למבקשים לנפוש לצאת לחופשה ספונטנית בארץ, כאשר מגוון האפשרויות הוא עצום: חופשה בטבריה, נופש הכולל ספא, דילים לים המלח ברגע האחרון או אילת ברגע האחרון, נופש של ים או חופשה אורבאנית במלון במרכז העיר, חדר "דלוקס"  או סוויטה מלאכותית- לאור המבחר, כל נופש יוכל בקלות למצוא את קונספט החופשה האהוד עליו ביותר.

מאחר וחופשות במסגרת מבצעי רגע אחרון בארץ הן ידידותיות לכיס, ומכיוון שהן מאפשרות לכל המשפחה לבלות זמן איכות יחד במחיר סביר בהחלט, לקוחות רבים המבקשים לצאת לחופשה, מעדיפים "להתפשר" על חופשה לוקאלית, מאשר להשאיר את הילדים עם הסבא והסבתא ולנסוע לחופשה זוגית בחו"ל.
כך למעשה, את ה"חו"ל" ניתן להשאיר ל"אחר-כך", כאשר באמת ייכלו כל הקיצין, ובינתיים כאשר המצב עוד לא מרגיש לגמרי בלתי נסבל- אפשר לקחת פסק זמן משפחתי קצר.

לצד היתרונות של נופש ברגע האחרון בארץ, כדאי לזכור כי ההנחות והמבצעים על חבילות הנופש הם בדרך כלל תחומים בזמן, ועל כן רק מהירי ההחלטה יוכלו לנצלם כראוי. ישנם מבצעים ש"תוחלת החיים" שלהם מסתכמת בשלושה ימים בלבד, והמשמעות היא שמי שנזכר מאוחר מידי (אפילו ביום אחד בלבד), עלול להתאכזב.