אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

דילים למזרח הרחוק

המזרח הרחוק נותן לך השראה. הוא נדבק אליך ומלמד אותך עולמות חדשים. ריחות הקטורת האלוהיים במקדשי תאילנד מקנים לאוויר הסמיך ריח מתקתק שלא נודף, וניחוחות התבלינים בהודו עוקבים אחריך במשך ימים.

הקליקו כאן למידע נוסף על המזרח הרחוק !  

במזרח הרחוק ניתן להתחבר בקלות לצד הרוחני שלכם וללמוד המון על דרכיהם של הבודהיסטים וההינדואיסטים. במזרח ישנם פלאים ארכיטקטונים כגון החומה הסינית ומקדשים רבים ברחבי הודו, סין, מיאנמאר, קמבודיה, יפן ועוד. במזרח תוכלו לחקור את נופיה השונים של אסיה, שהם מגוונים ומדהימים. מחופים לבנים בתאילנד, ג'ונגלים פראיים בלאוס וקמבודיה, טרקים במרחב האינסופי של הודו ועד לפסגות הגבוהות בנפאל, צפוי לכם טיול בלתי נשכח.

ואם חסר לכם משהו, אז כמובן שאפשר לדבר על האוכל. תעמידו למבחן את הקארי ההודי הלוהט, את המנות התאילנדיות המסורתיות ואם אתם מחפשים גם דברים לא שגרתיים, נסו להתחבר למטבח הסיני המגוון והמיוחד. לאן שלא תלכו תמצאו צבע וסגנוניות. תגלו מוקדם עד כמה המזרח הרחוק מתגמל ומפליא.

Share this post