אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

דילים לדרום אמריקה

טיילים אמיתיים אוהבים את דרום אמריקה. זה מרגיש שיבשת זאת אידיאלית לטיילים מכל המינים – למחפשי טבע, ריגושים הרפתקאות ואתגרים. תוכלו למצוא עצמכם מסוחררים לאחר יום חתירה בקנו צר על גבי האמאזונס או בנסיעה מפחידה באוטובוס על גבי מדרונות הרי האנדים בפרו. גלו את האיזורים הטרופים של מרכז אמריקה או לכו לאיבוד בהמון של בואנוס איירס או סלבדור.

למידע נוסף על דילים לדרום אמריקה וטיולים !

אך התענוג האמיתי בדרום אמריקה, היא האווירה. נראה כי היבשת כולה לוקחת את החיים בקלילות מפתיעה, כזו הראוייה להערצה. דמיינו את עצמכם ברכב על כביש מהיר, מנוע רועש וחלונות פתוחים, אלה הדרום אמריקאים בגישתם לחיים. היבשת מלאה בהרפתקאות ובמוזיקה קצבית ומרעננת. תספגו את אווירת הסמבה שמקפיצה את האווירה שעיירות החוף של ברזיל, מוזיקה עממית ארגנטינאית באזורים הפסטורליים של ארגנטינה, 'פנפיפס' בשווקיים האנדים השונים ו'קומביה' באוטובוסים ברחבי חבלי האנדים הופכים את הנסיעות לחוויה בלתי נשכחת עוד יותר.

דרום אמריקה היא יבשת שעוטפת אותך ומשנה אותך. היא משפיעה על מצב הרוח שלך ומשנה את צורות המחשבה שלך וההשקפה שלך על החיים. ברגע שדורכים על אדמת דרום אמריקה, הטרנספורמציה מתחילה.

Share this post