דילים לים המלח

להינות מים המלח במחירי הרגע האחרון

לרשימת מלונות מעודכנת לחץ כאן
(הנחות למזמינים באתר)

ים המלח הוא פיסת ייחודית הממוקמת בדרום מזרח ישראל, מלבד היותו המקום הנמוך בעולם, ים המלח הוא ביתם של בתי מלון רבים שמארחים תיירי חוץ כמו גם נופשים ישראלים במהלך כל השנה. מזג האוויר הנוח, טמפרטורת המים ואווירת הרוגע השוררת דרך קבע במקום הופכת את ים המלח לאתר נופש יחיד מסוגו בעולם.

חוד החנית של התיירות בישראל

בשנים האחרונות אנו עדים לתחרות הולכת וגוברת בתחום התיירות בישראל. כמות התיירות הנכנסת כמו גם כמות הישראלים שיוצאים מדי שנה לנופש בישראל הולכת וגדלה. מוקדי התיירות החשובים בישראל כגון טבריה, אילת, תל אביב וים המלח מנהלים קרבות עיקשים על מנת לזכות בחלק הארי של אותם נופשים אשר זורמים מהארץ ומחוצה לה.

ניתן לומר בוודאות כי המוניטין של ים המלח מבוסס כמוקד התיירות מספר אחד ודילים לים המלח נחטפים כמו לחמניות טריות, לכך תורמת העובדה כי מלבד הנופשים הרגילים ים המלח מושך אליו כמות גדולה של תיירי בריאות המגיעים על מנת לטפל במגוון של בעיות עור. כידוע, לים המלח סגולת מרפא שונות, טבילה במי הים העשירים במינרלים, התמרחות בבוץ הייחודי, שיזוף בשמש (הפחות מזיקה), כל אלה יחדיו מאיצים תהליכי ריפוי, מסייעים בהתגברות על בעיות עור שונות ומעכבים את הזדקנותו.

מחירי חופשות ודילים לים המלח

כאמור, ים המלח ובתי המלון שלו נחשבים לאחד מיעדי הנופש המבוקשים ביותר בארץ. הדרישה הגבוהה גורמת לעליית מחירים בעיקר בתקופות לחוצות כגון חגים וסופי שבוע. למרות כל זאת ניתן להוריד את עלות החופשה על ידי בחירה בדילים לים המלח של הרגע האחרון.

דילים של הרגע האחרון מחייבים אותנו להיות מעט יותר ספונטניים ומעט פחות מתוכננים, ההתראה הקצרה יכולה להפוך את ההתארגנות ללחוצה לעומת זאת מחירי החופשה יהיו בדרך כלל זולים בהרבה לעומת המחירים המקוריים והכסף שנחסך יכול לשמש לאקסטרה פינוקים והנאות במהלך החופשה.

ככלל, ניתן תמיד להניח כי מחירי החדרים והסוויטות ירדו ככל שנתקרב לסוף השבוע או החג המבוקש, בתי מלון הם עסקים לכל דבר ויעדיפו למכור חדר \ סוויטה במחיר נמוך יותר מאשר להשאיר אותם ריקים. ולכן בעת בחירת דילים לים המלח יש להתאזר בסבלנות ובאורך רוח, תכונות אלו יכולות לסייע לנו רבות בחיסכון כסף.