דילים לפסח

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה בתחום התיירות בארץ. יותר ויותר ישראלים בוחרים להעביר את חופשתם השנתית בישראל, בנוסף לכך זרם התיירות הנכנסת גובר ומספק תעסוקה לעוד ועוד אנשים בתחום המלונאות.

התקופות הלחוצות ביותר עבור בתי המלון הם סופי השבוע והחגים בכלל ובפסח בפרט, בהם ישנה דרישה גבוהה ביותר וכמות האנשים המעוניינים לנפוש היא הגדולה ביותר. הדרישה הגבוהה לחבילות נופש וחדרי מלון מתבטאת בעליית מחירים סביב תקופות החגים, העלאות מחיר אלו מתקבלות באופן טבעי על הדעת ועם זאת לא תמיד צריך להיכנע למחיר הראשון אותו מוצאים.

איך להוזיל את חופשת האביב ולמצוא דילים לפסח ?

בכל שנה תחום התיירות והנופש מתעורר משנת החורף שלו לקראת חג האביב ופתיחת עונת התיירות החדשה. למרות העליות החדות במחירים ניתן תמיד למצוא דילים לפסח שיקלו עלינו את הנטל הכללי ועדיין יאפשרו חופשה באיכות גבוהה.

בתי המלון הם בסופו של דבר בתי עסק, ומטרתם היא רווח. העדפתם תמיד תהיה למלא את תפוסתם למקסימום מאשר להשאיר חדרים פנויים, אי לכך תמיד כדאי לבדוק את מחירי הנופש בתקופה סמוכה מאוד לזמן בו אנו רוצים לצאת לחופשה. למרות הסיכון סביר להניח שהמחירים תמיד יהיו נמוכים יותר.

באופן כללי יותר ניתן לומר כי דילים בפסח הם לרוב נוחים ומציעים חופשות במחירים סבירים והגיוניים. משפחות רבות בוחרות להעביר את חג הפסח בבתי המלון ולהימנע מהבישולים והניקיונות הרבים שלרוב כרוכים באירוח  ארוחות החג. יתר על כן, חג האביב ספק את אחת מהחופשות הארוכות ביותר בלוח השנה, זוהי תמיד הזדמנות נהדרת לנוח ולטעון את המצברים מחדש.

חופשה בארץ או בחו"ל?

מדי שנה בוחרים ישראלים רבים לצאת את גבולות הארץ ולבלות את חופשת הפסח שלהם בחו"ל. ניתן לומר כי זוהי בחירה נבונה לאור עליית המחירים המסורתית שמתרחשת באופן קבוע לפני כניסת חג הפסח. ניתן למצוא דילים בפסח לנופש בחו"ל במחירים נוחים ובמקרים מסוימים האופציה הישראלית יקרה יותר מחופשה מלאה בחוץ לארץ.

לסיכום, מומלץ מאוד לא להתקבע ולבדוק את כל האפשרויות העומדות לרשותנו לפני הבחירה הסופית ביעד לחופשת האביב שלנו.