מונית לשדה התעופה
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

הזמנת מונית לשדה התעופה

במקרים רבים ההגעה לשדה התעופה תהיה באמצעות שכירת מונית או הסעה מיוחדת ולא ברכב הפרטי או באוטובוסים. יש לכך משתנים רבים שצריך לבחון ולרוב מדובר במספר יתרונות חשובים, החל מיתרונות כלכליים, יתרונות של נוחות וביטחון, ראש נקי במהלך הטיול שהרכב בחניה בבית ולא בחניון, אין צורך לזכור היכן חנינו ואין צורך לנהוג בחזרה הביתה כאשר עייפים לאחר הטיסה חזרה לארץ.

למי כדאי להזמין מונית לשדה התעופה?

  • אדם פרטי הטס לחו"ל לפגישות, נסיעת עסקים או כל סיבה אחרת.
  • זוג צעיר שיוצא לטייל וחושש להשאיר את הרכב בחניון או מעדיף להימנע מתשלומים על שהייה ארוכה בחניון.
  • משפחה הנוסעת יחדיו לטיול לחו"ל ואין מספיק מקום ברכב הפרטי לכל הנוסעים והמזוודות או שההורים אינם רוצים להטריח את עצמם בנגיעה חזרה מהטיסה המעייפת.
  • לכל מי שעומד בפני טיסה ארוכה – כנראה שגם הטיסה החזרה ארוכה, אתם תחזרו עייפים ולא בטוח לנהוג במצב כזה.
  • למי שמחפש תחושה של נוחות, איכות וחופשה כבר מהיציאה מהבית.
  • למי שאין לו רכב פרטי להגיע עמו ומעדיף להגיע במונית ולא באוטובוס.

מחיר מונית לשדה התעופה:

העלות של הזמנת מונית גדולה לשדה התעופה היא לא זולה במיוחד, אולם בהתחשב בכך שגם ההגעה ברכב פרטי עולה לנו לא מעט עבור הדלק והחניה הרי שלעתים רבות גם בהוצאה מעט גבוהה יותר ייתכן והנוחות תגבר על הנושא הכלכלי ויהיה עדיף להגיע במונית.

החשיבות של בחירת בחברת מוניות שמגדילה ראש ועובדת בצורה מקצועית:

תארו לכם מצב שבו אתם קובעים עם חברת המוניות גם את הנסיעה בחזרה (קבעתם מראש) והטיסה מתעכבת ב3 שעות. זה אומר שגם ההגעה שלכם לארץ עשויה להתעכב ב3 שעות ולכן נהג המונית שאמור להמתין לכם בשעה 12:00 למשל לא יחכה עד שעה 15:00 ועשוי לברוח לכם ואתם עשויים להטריד את עצמכם בטלפונים רבים לחברת המוניות עם ההגעה לנתב"ג במקום להיות כבר בדרך הביתה לנוח. חברת מוניות מקצועית שמגדילה ראש תהיה מסונכרנת מול לוח הטיסות של נתב"ג באתר האינטרנט שלה ותוודא שהלקוח שהם אמורים לאסוף אכן נוחת בזמן או בעיכוב. במידה ויש עיכוב ידעו לשלוח את המונית של שחף מוניות בשעת הנחיתה הצפויה הכתובה באתר.

Share this post