סנפלינג בדרום
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

סנפלינג בדרום – המקומות הטובים ביותר

אולי במחשבה ראשונה זה נשמע לכם קצת מופרך, אך באזור הדרום תוכלו למצוא מסלולי סנפלינג מדהימים! אומנם בשונה מאזור הצפון, מרבית המסלולים באזור הדרום יהיו עם נופים מדבריים – אך עדיין מדובר באחד מהאזורים היפים ביותר בארץ לעשות בהם סנפלינג. על מנת שתוכלו לדעת בדיוק אילו מסלולים קיימים באזור הדרום, החלטנו להרים את הכפפה ולהקל עליכם את המלאכה. במאמר הבא תמצאו המלצות על מגוון רחב של מסלולי סנפלינג באזור הדרום, כך שבסופו של יום תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

סנפלינג בדרום: המקומות הטובים ביותר

יוצא לכם בקרוב לבקר בים המלח? נחל קומראן נמצא לא הרחק משם. אחת מהאטרקציות הטובות ביותר באזור זה כמובן הסנפלינג של נחל קומראן. במקום תוכלו למצוא מספר מסלולים כך שתוכלו להתאים אותם אליכם – באפשרותכם לגלוש בסנפלינג מ-3 מפלים או מ-6 מפלים. אתם אלה שבוחרים את האופציה שהכי נוחה לכם, וההנאה שלכם מובטחת.

עוד אפשרות נהדרת לכל מי שמגיע לים המלח זה סנפלינג בנחל תמרים. חשוב לציין כי העלייה אל המקום שממנו מתבצע הסנפלינג הינה ברגל, והליכה אמורה לקחת 50 דקות. מהקצה של ההר תוכלו לראות את כל ים המלח, ושם מחכה לכם סנפלינג שאורכו כ-50 מטר – והנוף הוא נוף עוצר נשימה לאורך כל הדרך.

יש לנו עוד כמה המלצות לתת לכם! סנפלינג בנחל טור גם הוא הפך להיות מבוקש מאוד בשנים האחרונות, הקליקו למידע נוסף. כאן תוכלו למצוא מבחר גדול של אפשרויות, ואפילו תוכלו לגלוש מסנפלינג בגובה של 74 מטר! כך שזה ללא ספק חוויה שלא תוכלו לשכוח. למי מכם שאינו רוצה לגלוש מגובה של 74 מטר, ישנה אפשרות לגלוש מגובה של 50-55 מטר. 

באזור הדרום תוכלו למצוא עוד לא מעט מקומות שבהם תוכלו לעשות סנפלינג, ואתם חייבים לדעת כיצד להתאים את המסלול לצרכים או לדרישות שלכם. לכל אחת מהמקומות שסיפרנו לכם כאן יש את היתרונות ואת החסרונות שלו, ובסופו של יום אתם אלה שצריכים לדעת כי אתם מצליחים להתאים את המקום שבו תעשו סנפלינג אליכם.

Share this post