צימרים
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

צימרים – המקום המתאים לזוגות אוהבים

אחד ממקומות הנופש המובילים עבור זוגות אוהבים הוא הצימרים. משהו בשילוב של האווירה הרומנטית, המחיר הנוח לכל כיס, האירוח המחמם, הג'קוזי הפרטי, האורות, הצמחייה, התפאורה, הנרות ועוד – כל אלה יחד מחברים אותנו אחד לשנייה ומאפשרים לנו כזוג להשקיע אחד בשנייה, להתחבר וליהנות יחד ללא הפרעות, ללא הסחות דעת, ללא עבודה וללא אנשים שיטרידו אותנו.

מדוע דווקא צימר ולא מלון?

אין ספק שמלון הוא משהו יותר מפואר בדרך כלל, הוא כולל צוות מקצועי ורחב של אנשים המתפעלים אותו, חדר אוכל עם שף המכין את האוכל, בריכה גדולה ועוד. לצימר לעומת זאת יש את הייחודיות שלו. לעתים אנו רק רוצים פינה שקטה, לנוח, לעצור הכול, לבלות יחד, להשקיע אחד בשנייה וליהנות מאווירה מיוחדת ורומנטית. כל אלה נוכל להשיג בצימר יותר מאשר בכל מלון שתהיו בו. תוכלו לבלות בצורה פרטית יותר, ליהנות מהאטרקציות המקומיות וכמובן שהמחיר הוא הרבה יותר נוח לכל כיס.

היכן הכי מתאים לבילוי בצימר?

כאשר אנו מחפשים צימרים מומלצים נרצה להתחשב כמובן באזור בו אנו רוצים לנפוש. ייתכן ואתם גרים בדרום ורוצים להגיע לביקור בצפון, ייתכן שהמקרה הפוך וייתכן שאתם אפילו רק רוצים פינה רומנטית ושקטה באזור שלכם ולא להתרחק יותר מדי.

זמן השהות בצימר, אוכל ואטרקציות:

כאשר אתם באים לצימר תכננו היטב את זמן השהות שלכם. כדאי לשלב ארוחה במסעדה או לדאוג להזמנת אוכל אל הצימר. ניתן לקבל המלצות מבעל הצימר לגבי הזמנת משלוחים באזור ובחלק מהצימרים אף בעל הצימר יציע לכם תפריט לאוכל. כמו כן במידה ואתם נשארים יותר מלילה אחד או רוצים לשלב ביום הראשון או השני שלכם מעט עניין כדאי לשלב ביקור באטרקציות נוספות באזור.

Share this post