טיול ג'יפים בחו
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

5 סיבות לשדרג את הטיול הבא שלכם בחו"ל

הדרך לשדרג את הטיול הבא שלכם בחו"ל עוברת במסלולי שטח, נהרות, הרים, יערות ותצפיות. אז איך משלבים את כל הטוב הזה בתוך חופשה אחת? פשוט מתאמים טיול ג'יפים

חופשה בחו"ל היא כבר מזמן לא פריבילגיה של בעלי הון בלבד. מדי שנה נשברים שיאי יציאות מנתב"ג ומבחינת ישראלים, אין יעד שהוא רחוק מדי. מצד שני, דווקא ההיצע הגדול של החופשות עלול לגרום לתחושת שחיקה מסוימת. הפתרון לזה פשוט מכפי שנהוג לחשוב ומסתבר שהוא מגולם בתוך היתרונות השונים של טיול ג'יפים.

הנה למשל 5 סיבות לשדרג את החופשה הבאה בעזרת טיול ג'יפים בחו"ל:

  1. הזדמנות לראות את היעד באור חדש

הסיבה העיקרית לשדרג את הטיול הבא בעזרת טיול ג'יפים באה לידי ביטוי בהזדמנות לראות את היעד באור חדש. זה אומר שגם אם תצאו לטיול ג'יפים ביעד קרוב ומוכר כמו קפריסין או יוון, אין בכלל מה להשוות בין התוצאות שלו לבין מה שהתרגלתם אליו. רק טיול ג'יפים יביא אתכם לאתרים אקזוטיים בלב שמורות טבע ורק איתו תראו מה באמת מרכיב את המדינה שבה נחתתם.

  1. ביקור במקומות לא נגישים

מבחינה פרקטית, שווה לשדרג את החופשה עם טיול ג'יפים בגלל שבעזרתו ניתן לבקר במקומות לא נגישים. הסיבה לנסיעה בג'יפ קשורה מלכתחילה לעבירות הגבוהה שלו ולאפשרות להשתמש בו על מנת לנסוע למעמקי השטח. בפועל, טיולי ג'יפים יביאו אתכם גם למקומות שנמצאים מחוץ למפה וכך יעניקו לכם חוויה מושלמת של 360 מעלות.

  1. חיסכון בהוצאות

טיול ג'יפים גם משתלם עבורכם כלכלית. ראשית, הוא זול יותר בהשוואה לאפשרות של השכרת רכב וטיול עצמאי. שנית, רוב המסלולים כוללים עצירות והפסקות יזומות לאוכל ושתייה. מעבר לכך, בעזרת טיול ג'יפים ניתן לשדרג את החופשה הקיימת בלי לשנות אותה יותר מדי. כמו כן, ניתן לעשות זאת באופן ספונטני וכך להתאים את הטיול לצרכי המשפחה או הילדים.

  1. ליווי מקצועי

חלק מטיולי הג'יפים מעבר לים מלווים בהדרכה מקצועית. ההדרכה היא של ישראלים דוברי עברית, או בשיתוף פעולה עם מדריכי תיירות מקומיים. הליווי המקצועי לא רק משדרג את החופשה כולה, אלא גם מעניק ערך מוסף לטיול ג'יפים עצמו. בעזרת הליווי תקבלו הזדמנות חד פעמית לשאול כל מה שמעניין אתכם על הידע ולהיחשף לסיפורים על התרבות המקומית, ההיסטוריה וההווי.

  1. שילוב בין סוגי חוויות

נסיעה בג'יפ בתנאי שטח משדרגת את הטיול כי היא משלבת בין סוגי חוויות. החוויה העיקרית קשורה כמובן לנסיעה עצמה, אך בין לבין תוכלו לקחת חלק בפעילויות אקזוטיות יותר כגון נסיעה במים, רפטינג, הליכה בשבילים מסומנים, לינת שטח ועוד. הכל תלוי בחוויות שעושות לכם את זה ובאופן שבו תרצו לשלב אותן בתוך הטיול.

Share this post