נופש לציבור הדתי
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

נופש לציבור הדתי כי לא צריך לוותר

הציבור הדתי בדיוק כמו הציבור הכללי רוצה לצאת מיד פעם לחופשה. הוא כמו כל ציבור אחר, זקוק להפוגה, רוצה לנשום אוויר אחר וחייב להשתחרר באופן כזה או אחר. אך אם עד כה ידעו כולם כי כמעט ואין אפשרות לנפוש בלי להיכשל או להיקלע לסיטואציות לא רצויות, הרי שהיום אנחנו יודעים כי ישנן בהחלט אפשרויות וישנן פתרונות אשר אלו עשוית לתת מענה לכל אחד ובכל צורך כאשר באופן כזה, יכול גם הציבור הדתי ליהנות מחופשה איכותית בלי שתהיה להם עוגמת נפש.

אז האמת היא שעד לפני זמן לא רב ידעו רבים מבין הציבור הדתי או החרדי כי אם הם רוצים לצאת לטיולים לדתיים בחול, הם חייבים להתפשר על מה שיש ולהסתפק בבית מלון ברמה נמוכה יותר או לבחור בית הארחה במקום מבודד. כי רק כך הם הצליחו לנפוש ועדיין לשמור על העקרונות שלהם. אך היום זה כבר ממש ללא כך. היום כבר יודעים כי ישנה בהחלט אפשרות לנפוש בבתי מלון ברמות גבוהות ממש, בלי להתפשר כלל על העקרונות.

מה מציעים בתי המלון לציבור הדתי?

למעשה מציעים בתי המלון לציבור הדתי בדיוק את אותו הדבר כפי שמציעים בשאר בתי המלון בעולם. מה כוללות חבילות נופש בחול לדתיים?

זה כולל –

  • אוכל טוב ומשובח, בלי להתפשר כלל על כל דרישות הכשרות. בשרים, מאפים, קינוחים ועוד ועוד, כאשר ישנה הפרדה מלאה בין בשר לחלב, אין בשרים בתפריט שהם פחות מגלאט כשר והפירות והירקות כולם הם ללא חשש טבל, שביעית והכול מעושר כדין. מלבד זאת קיימת הקפדה על ירקות נקיים מחרקים או תולעים כשאר האוכל בהחלט עונה על כל הדרישות. הן מהצד הקולינרי והן מהצד הכשרותי.
  • מתקני מלון נפרדים – מתקני המלון נפרדים לגברים ולנשים. הרחצה בבריכה היא כמובן בשעות נפרדות כך גם עם מתקני הכושר וכדומה. ישנו דגש גם על הנוף המשתקף מחלונות החדרים כאשר אלו אינם משקיפים על חוף ים מעורב או על בריכה עם מתרחצים.

הוא אשר אמרנו, נופש לציבור הדתי הוא נופש איכותי ומושלם והוא בהחלט לא צריך לוותר או להתפשר על כלום.

Share this post