טיול קרוואנים בינלאומי
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

טיפים לארגון טיול קרוואנים בינלאומי

מתארגנים לטיול קרוואנים? קבלו טיפים לארגון מוצלח ויציאה נכונה – כך שתוכלו להפיק את המקסימום מהטיול שלכם, וליהנות הנאה מושלמת! מטיילים שכבר חזרו מטיול כמו גם חברות שמפעילות שירותי השכרת קרוואנים (בדקו כאן https://www.bandana.co.il) יכולים לספר לכם על הטיולים, ולעזור לכם לצאת לטיול הראשון כמו מטיילים מנוסים. אז בואו לקרוא.

טיפ ראשון – האם הטיול מתאים לאופיינו?

חשוב להגדיר האם טיול בקרוואנים יתאים למטרת הטיול ולאופי שלכם. שימו לב שמדובר על טיול בעל אופי שונה ולא שגרתי. הוא מורכב משהייה באווירה טבעית וקרבה של ממש לסביבת הטבע. אז אם אתם חובבי טבע זה עשוי להיות קסום עבורכם. כמו כן טיול כזה עשוי להתאים לגמלאים, למשפחות עם ילדים, לאנשים שיש להם צרכים מיוחדים (אלרגיות וכדומה) וכן הלאה. נקודה חשובה נוספת היא האפשרות לטייל גם עם תינוק. כמובן שעליכם להצטייד בהתאם אבל אתם לגמרי לא הראשונים שיוצאים לחופשת קרוואנים עם תינוק. זה מוצלח ואף מומלץ.

טיפ שני – כמה זמן נכון לנפוש?

כאשר יוצאים לטיול קרוואנים ניתן לתכנן את הטיול בגמישות לפי משך הזמן הרצוי לכם. אמנם יכול להיות נחמד לקחת פסק זמן מהחיים ולנפוש משך חודש או חודשיים, ויש מטיילים שעושים את זה ונהנים. אבל זה לא אומר שכל טיול קרוואנים צריך להיות ממושך כל כך. ניתן ליהנות מטיול קרוואנים בחו"ל אף אם הוא נמשך שבועיים בלבד. ההמלצה היא לא לצאת לימים ספורים או לשבוע אחד כיוון שההתארגנות וההסתגלות לוקחים לכם זמן, ולא תספיקו ליהנות ביתרת הזמן הקצובה שלכם.

טיפ שלישי – מתי מזמינים?

אמנם אנחנו הישראלים הורגלנו כי כדאי להזמין חופשה ברגע האחרון וליהנות מדילים, אבל בתחום הקרוואנים זה לגמרי לא נכון. חשוב להזמין כמה שיותר מוקדם, חצי שנה מראש ואף שנה לפני מועד היציאה. כך אתם מבטיחים כי תקבלו את הרכב המתאים והוא ממתין לכם. הביקוש לקרוואנים גדול ומטיילים שמחכים לרגע האחרון ימצאו את עצמם ישנים בבית.

טיפ רביעי – העונה המומלצת לנסיעה

אמנם עבור רבים מאתנו הנסיעה אפשרית רק ביולי אוגוסט. אבל חשוב לדעת כי אחרי העונה הבוערת המחירים צונחים מטה. אם יש לכם אפשרות מומלץ להמתין לתקופות בוערות פחות.

Share this post