ציוד לטיולים
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

טיול שטח בחופשה: כך תיערכו לקמפינג

החגים הגיעו, מזג האוויר השתפר, לא חם ועדיין לא קר, זה הזמן הטוב ביותר לצאת לטיול קמפינג משפחתי עם הילדים.

לאן אפשר לצאת בארץ לטיול קמפינג?

אם אתם רוצים לצאת לטיול קמפינג בארץ. אז רכשו ציוד לטיולים באיכות גבוהה בלבד וזה יכול לשרת אתכם לכל טיול אליו תצאו בכל עת. לאן תוכלו לצאת? ובכן, אתם יכולים לעשות קמפינג ביער, כמו למשל ביער בן שמן או יער קנדה, אתם יכולים להקים קמפינג באחד מחופי הים, וכן אתם יכולים לנסוע אל מדבר יהודה, שם תמצאו לא מעט מקומות בהם ניתן לערוך קמפינג.

איזה ציוד אתם צריכים בשביל זה?

רצוי מאוד להכין רשימה לפני שאתם ממהרים לרכוש את הציוד לטיול הקרוב שלכם, וכמובן לבדוק איפה לקנות את הציוד, על מנת שתוכלו ליהנות מהאיכות הגבוהה ביותר שיש.

הציוד שלכם צריך להכיל כמה וכמה פרטים:

אוהל

אתם יכולים למצוא סוגים שונים של אוהלים, בין אם זה אוהל אישי, זוגי, אוהל משפחתי. רצוי מאוד לוודא שמדובר באוהל עמיד בפני מים, בפני רוחות, אוהל שקל להקים ולפרק אותו.

שק שינה ומזרון

כך תוכלו לישון בצורה נוחה על הקרקע במקום בו אתם בוחרים להקים את המחנה שלכם.

צידנית

כאן תוכלו לאחסן את כל האוכל והשתייה שאתם לוקחים איתכם. עליכם לוודא שמדובר בצידנית מספיק גדולה בשבילכם וכן שהיא יכולה לשמור היטב על הטמפרטורה של האוכל והשתייה.

כאן תוכלו לאחסן את כל האוכל והשתייה שאתם לוקחים איתכם. עליכם לוודא שמדובר בצידנית מספיק גדולה בשבילכם וכן שהיא יכולה לשמור היטב על הטמפרטורה של האוכל והשתייה.

גזייה

אין דבר כזה לצאת לקמפינג מבלי להכין קפה בשטח. זה הכלל.

פנסים ומצפנים

על פניו זה נשמע אולי מורכב, אך לכל טיול קמפינג צריך לצאת עם פנס שיאפשר לכם לראות בחשכה לאן אתם הולכים, וכן מצפן  בשביל שתוכלו לדעת את הכיוון. אתם יכולים כמובן להסתמך על הפלאפון שלכם, אך אם אתם בשטח, זה עלול להיות בעייתי, שכן בשלב מסוים הבטרייה תיגמר.

גנרטור

אם אתם יוצאים לקמפינג ממושך, אתם יכולים לקחת גנרטור קטן נייד שיספק לכם חשמל.

בגדים מתאימים

הכוונה למעילים ובגדים אחרים שאתם צריכים ללבוש במהלך הקמפינג, כולל בגדי שינה שיאפשרו לכם ליהנות מתחושה נעימה וחמה.

Share this post