גרפיטי על כובעים - לסטייל אישי בזול
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

גרפיטי על כובעים – לסטייל אישי בזול

מתכננים אירוע מיוחד ומתלבטים בנוגע לאטרקציה מעניינת שתהיה באירוע? לא בטוחים איזו מתנה אישית כדאי להעניק לאורחים שיגיעו לאירוע שלכם? תוכלו למצוא פתרון נהדר להתלבטות שלכם באמצעות אטרקציית גרפיטי על כובעים. כך תוכלו למצוא אטרקציה מיוחדת לאירוע, וגם מתנה מדליקה עם המון סטייל שתתאים לכולם.

תוהים מהי בכלל האטרקציה הזו וכיצד ניתן לעשות גרפיטי על כובעים ולא רק על קירות? במאמר הבא נענה על כל השאלות הללו.

מהו גרפיטי על כובעים?

גרפיטי מתאר כתובות גדולות וצבעוניות המתנוססות על קירות ומבנים ברחבי העיר, אז כיצד הגרפיטי יכול להופיע על כובעים. את הטכניקה הזו יכול לבצע רק אמן מקצועי המתמחה בציורי גרפיטי וקריקטורות, כאשר הפן היצירתי שלו בא לידי ביטוי גם בציור אישי ומדיוק על גבי כובעים שיחולקו למשתתפים באירוע.

כיוון שלכל כובע יש מקדימה שטח גדול וחלק יחסית, זהו המקום המושלם בו האמן יצייר כתובת מדליקה בסגנון גרפיטי כמו השם של חובש הכובע, ציור של דמות אהובה, ציור קריקטורה משעשע וכל כתובת צבעוניות ומיוחדת שרוצים. בכדי להבטיח כי הציור לא ירד או יימחק, האמן יצייר את הציורים על הכובעים באמצעות מכשיר מיוחד המקנה לו שליטה וכן עמידות של הצבע

אטרקציה מדליקה לכל אירוע ומסיבה

בנוסף למזכרת המיוחדת שכל משתתף יזכה לקחת איתו מהאירוע, מדובר על אטרקציה מעניינת וסוחפת במיוחד שתגרום לכולם לקום על הרגליים. ניתן להתאים את הגרפיטי על כובעים למגוון קונספטים של אירועים כמו ימי הולדת לילדים ומבוגרים, מסיבת רווקות/ים, מסיבות סיום בגן או בכיתה וגם אירועים פרטיים כמו חתונות, בר/ת מצוות וכל מסיבה אחרת.

מעוניינים לדעת עוד? היכנסו לאתר Magic ben

Share this post