חבילת גלישה לחול
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

האם אני חייבת חבילת גלישה כשאני טסה לחול?

בכל טיסה לחו"ל אנו מעוניינים לשמור על קשר עם בני המשפחה, החברים והחברים לעבודה וחשוב שנהיה זמינים למקרי חירום או להודעות חשובות, ולכן חבילת גלישה בחו"ל היא הכרח ותפקידה להשאיר אותנו בקשר עם העולם החיצון ולסייע במצבי חירום כאשר יש בעיות בניווט במהלך הטיול או יש צורך במידע דחוף ובסיוע רפואי או מקצועי. חבילת גלישה משאירה אותך מחוברת לעניינים השוטפים. ההחלטה על רכישת חבילה היא פשוטה ומתבקשת אבל אז עולה השאלה באיזו חבילה נבחר ואיזו מתאימה לצרכינו, התשובה כאן. חבילות גלישה נמדדות במהירות הגלישה בחו"ל וכן בכמות הדקות לשיחות יוצאות לארץ.

חבילה כזו חיונית בכל זמן הנסיעה ודורשת החלת כרטיס סים, שיוכל להתחבר לרשת המקומית ביעד שאליו אתם נוסעים. באמצעות הסים של World8 תוכלו לבצע שירות עקוב אחרי מהמספר שלכם ולקבל את השיחות הנכנסות מהארץ בפשטות וביעילות וכך לענות לחברים, למלא בקשות ולהיות בקשר עם מקום העבודה. חשוב להקפיד לבדוק מספר אפשרויות ולדעת מהן הדרישות שלך ואיזו חבילה תתאים. חשוב להביא בחשבון שחריגה מהחבילה תחויב בתשלום נוסף. לפני הנסיעה חשוב לדעת לשלוט בסים, וזאת כדי להימנע ממצבים מביכים ומייאשים בזמן הטיול. הקפדה על ההוראות ושליטה בהן היא הכרחית לתפקוד מלא ולשימוש תקין בסים בכל מקרה בו תזדקקו לו. לפני הטיסה כדאי לברר מהו המספר הישראלי ומהו המספר הבינלאומי של הסים, כדי שתוכלו לקבל שיחות גם מהארץ (אפשר כאמור גם באמצעות הפעלת "עקוב אחריי"מהמספר שלכן) וגם מחו"ל (למשל עבור חברים, בני משפחה, מארחים, נהגים ושותפים עסקיים). הפעם מדובר בשני מספרים ע אותו כרטיס וחשוב לזכור זאת כשמוסרים את המספר בחו"ל, את כל המידע תוכלו לקרוא גם באתר https://world8.co.il.

חבילת הגלישה תהפוך את הטיול למעניין ובטוח יותר. תוכלו לפנות במקרה הצורך לקבלת מידע דחוף ממוקדי חירום או למידע בעניין ניווט בדרך מאפליקציות מתאימות. תוכלו להעלות באמצעותה תמונות לרשתות החברתיות ולראות סרטוני וידיאו בעניין היעדים שבחרתם, עם טיפים והמלצות רבות. החיים יהיו הרבה יותר קלים ומעניינים בחו"ל עם חבילת גלישה אישית.

Share this post