בקבוק שתיה מתקפל
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

כל היתרונות של בקבוק שתיה מתקפל

הבחירה האולטימטיבית לכל מטייל היא בקבוק שתיה מתקפל. בשוק אתם יכולים למצוא בקבוקים מסוגים שונים, מחומרי גלם שונים, בעיצובים שונים ובגדלים שונים. בכל חנות או בקיוסק תוכלו לרכוש בקבוק שתיה מתקפל אקולוגי רב פעמי או בקבוק פלסטיק פשוט. בשורות הבאות תבינו למה רבים בוחרים דווקא בקבוק שתיה מתקפל.

יתרונות בבקבוק שתיה מתקפל

מדובר בבקבוק שיכול לשדרג לכם את הטיול משמעותית. אתם בטח לא מבינים מה קשור בקבוק שקשור יותר לתחום של מוצרי ספורט לשדרוג חווית הטיול, אז הנה אני אסביר.

ראשית מדובר בבקבוק מעוצב, פרקטי ונוח מאוד לשימוש. כולנו מכירים את הבקבוק הריק המעצבן בתיק. השתייה בבקבוק נגמרה ואנו עדיין רוצים למלא אותו שוב להמשך הטיול, או שיש לנו עוד בקבוקים אבל אנחנו מעדיפים לשמור אותו ליותר מאוחר. בקבוק שתיה מתקפל יחסוך לכם את החוויה המציקה הזאת.

במקום שנצטרך לסחוב בקבוק ריק שתופס לא מעט מקום בתיק, נקפל את הבקבוק ששימושו הסתיים, נניח אותו בתיק ולא נרגיש בכלל. הבקבוק הוא קל משקל, ואינו מפריע לנו ליהנות מהמשך הטיול, מהנוף הפסטורלי ללא כאבים בגב או בכתפיים.

כמובן, שכדאי לבחור בקבוק שתיה מתקפל מקצועי ואיכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן ולטיולים הבאים שלכם.

טיפים לבחירת בקבוק שתיה מתקפל

איך מכל המבחר הענק של הבקבוקים נדע מה לבחור? אז חשוב לעשות את זה באופן מסודר. מכיוון שיש בקבוקים בגדלים שונים, בצבעים ובצורות אחרים, חשוב תחילה להבין מה אנחנו רוצים.

אם אתם יוצאים לטיול ארוך, חשוב שיהיה לכם מספיק מים, לכן תבחרו בקבוק גדול יותר, כמובן כזה הנוח לנשיאה. אם תרצו בקבוק לריצה או רכיבה על האופניים, ניקח בקבוק קטן יותר שנוכל להחזיק בנוחות ובקלות.

Share this post