עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים

 

ישנן נשים שמעוניינות לבצע שינוי שלא יהיה דרסטי, אבל יבליט את פניהן ואת האיבר  שהוא נחשב לחושני ביותר והכוונה היא לשפתיים. שפתיים מסמלות את הסקס אפיל של כל אישה. נשים שלא התברכו בשפתיים עבות, יכולות לבצע הליך שהוא נחשב לפשוט ובתוך זמן קצר והכוונה היא אל עיבוי שפתיים. נשים רבות יודעות להגיע אל המומחים בתחום, כך שהן תוכלנה להתגאות בתוצאות של שפתיים מלאות ובשרניות שמותאמות לפניהן. יש לדעת מה העובי הנכון של השפתיים, לפני שתבצעו את העיבוי עצמו. חומרי הזרקה כגון בוטוקס, הם החומרים הנפוצים ביותר למילוי של השפתיים. יש להיוועץ היטב ברופא מומחה, כך שיוכל להנחות אתכן לגבי הטיפול והמידה של ההזרקה שתתאים לכן לשפתיים.

 

עיבוי שפתיים בסיליקון או בוטוקס?

 

גם נשים וגם גברים, מבצעים את אחת הפעולות הנפוצות בתחום האסתטיקה והכוונה היא אל עיבוי שפתיים.  גם גברי נראים סקסיים ומושכים יותר כאשר השפתיים שלהם בשרניות יותר. מראה הפנים משתנה והופך להיות מושך יותר, הן לגברים והן לנשים.  החוכמה היא, לעשות שימוש עם חומרי הזרקה לשפתיים שהם מתפרקים שהשפעתם חולפת לאחר זמן מסוים. ישנם חומרים שנשארים לזמן ארוך יותר ואף לצמיתות כמו למשל סיליקון, אך הבעיה היא שחומר הזרקה זה, המיועד גם לשפתיים, עשוי   ליצור גושים ולא להתפזר באופן אחיד, מה שעלול ליצור מראה לא פרופורציונאלי ואף לא אסתטי.

 

כל פעולה אסתטית, לא משנה אם היא קלה או מורכבת יותר, חייבת להיות מבוצעת ע,י רופא שתחום התמחותו הינה רפואה אסתטית. על מנת להתאים את החומר שיוזרק לשפתיים שלכם, לדאוג כי אתם לא אלרגיים אליו, יש להתייעץ עם הרופא שיבצע עבורכם את פעולת העיבוי למראה של שפתיים מלאות יותר.   

 

מי מבצע פעולה כמו עיבוי שפתיים?

 

ישנם אנשים צעירים,במיוחד נשים צעירות שמעוניינות להיראות במיטבן ומעוניינות בשפתיים חושניות שמבצעות עיבוי שפתיים, אך גם אנשים מבוגרים יותר בני 50 ומעלה, אשר אותות הזמן גרמו לשפתיים שלהם להיראות חיוורות ודקות יותר, מגיעים למכוני האסתטיקה ולמרפאות של מומחים, על מנת להתייעץ ולבצע פעולה שהיא יחסית פשוטה וקלה למראה המושלם של שפתיים בשרניות יותר. ישנם חומרים שעמם ממלאים ומעבים את השפתיים והם נחשבים לחומרי מילוי שהגוף אינו דוחה אותם. חומצה היאלרונית למשל נמצאת ברקמות הגוף שלנו, כך שאין סיכוי שהגוף ידחה חומר מילוי זה.האפקט נשאר עד לשנה, היות וחומר מילוי כמו חומצה היאלרונית,  או קולגן מתפוגג ויש לחזור על הפעולה.

אילת חול מאמרים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צביעת הקירות בחוכמה: היתרונות הבלתי צפויים של קירות גרפיטי
הנוף האורבני מתובל לעתים קרובות במה שרבים רואים בכאוס החזותי של גרפיטי. מסמטאות ועד קרונות רכבת,...
קרא עוד »
ספט 14, 2023
נוסעים לניו זילנד? אל תוותרו על קרוואן
אחרי שנים של מחשבות, חלומות וקורונה, עכשיו אתם עומדים להגשים את החלום ולנסוע עד ניו זילנד? אם כך, ברור...
קרא עוד »
אוק 20, 2022
פריז שתרצו להכיר
עיר האורות של אירופה אין שילוב מדהים יותר של ארכיטקטורה, אמנות, תרבות וקולינריה כמו פריז. פריז היא...
קרא עוד »
מאי 16, 2016