חופשת סקי
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

היום שאחרי – חופשת סקי

אין כמו חופשת סקי מפנקת ומלהיבה, על מנת לשכוח מכל משבר הקורונה. אומנם מדובר על משבר שהשפיע על חייהם של לא מעט אנשים, אך בסופו של יום, גם הקורונה תיעלם מהעולם וכולם יחזרו לשגרה שלהם. לכן זהו הזמן המושלם לצאת לחופשת סקי קסומה ומפתיעה, שתוכל לספק לכם אוויר צלול ונקי, אטרקציות חורף מעולות וכמובן קילומטרים על גבי קילומטרים של שלג לבן, טהור ונקי. ניתן היום למצוא לא מעט אתרי סקי בכל אירופה, המציעים מסלולים שונים בדרגות קושי משתנות, מלונות ספא מפנקים, פאבים ששווה לקפוץ אליהם אחרי יום שלם בהרים וכמובן מסיבות שלא ניתן יהיה לשכוח גם לאחר חודשים ארוכים. אך אחד היעדים המושלמים ביותר לחופשת הסקי הבאה שלכם, היא כמובן אוסטריה הידועה באפרה סקי מפותח, מסלולי גלישה מדהימים ואווירת חורף מושלמת.

חופשת סקי מפנקת באוסטריה

אוסטריה נחשבת לאחת המדינות המזוהות ביותר עם תרבות הסקי המערבית. מדובר על מדינה ש- 62% מהשטח שלה ממוקם על הרי האלפים. מסיבה זו בדיוק, אין זה מפתיע כי מדובר על מדינה המכילה כמות עצומה של אתרי סקי ברמה הגבוהה ביותר בעולם. מעבר לסקי עצמו, כדאי לזכור כי מדובר על נוף קסום הכולל קרחונים מדהימים, אוף פיסט מאתגר וכמובן פארקים ענקיים המיועדים אך ורק לגלישת אקסטרים. הממשלה האוסטרית מוכנה להשקיע המון באתרי הסקי שלה, דבר שניכר לעין ברגע שמגיעים למקום. בכל שנה ניתן לראות את החידושים השונים, אשר הופכים את חופשת הסקי לקסומה, מיוחדת ומהנה במיוחד.

לסיכום, חופשת סקי באוסטריה נחשבת לפתרון האידאלי לכל מי שמעוניין לנקות את הראש ולנוח ממשבר הקורונה. חשוב לציין כי תרבות האפרה סקי באוסטריה נחשבת לעשירה במיוחד, והיא כוללת מגוון עצום של מסעדות, פאבים, מועדונים וכמובן שופינג משתלם במיוחד.

Share this post