תליית שלטים
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

זקוקים לשירות מקצועי של תליית שלטים בגובה?

שלטים בגובה יכולים לעשות את ההבדל ולשדרג עסק, בניין או קמפיין חוצות כלשהו. השלטים נראים למרחקים וזוכים בתשומת לב של עוברים ושבים וגם של נוסעים בכביש. לכן הפכו שלטי חוצות בגובה לאמצעי פופולרי לפרסום. לפעמים מדובר בדירה למכירה, לפעמים בפרסומת מסחרית ולעתים בקמפיין פוליטי.

בכל המקרים הגובה קובע, וגם עליו צריך להקפיד ולא להגזים, כי בגובה מסוים השלט הופך לבלתי נראה ואתם מאבדים צפיות. השלטים חייבים להיות מותקנים באופן בטיחותי מאחר שנפילה שלהם עלולה לעלות בחיי אדם ולגרום נזק כבד לרכוש, כולל לעסק שלכם, ולכן מדובר בעניין למקצוענים בלבד עם ניסיון וקבלות.

שיקולים לבחירת שלט בגובה

השלט שלכם חייב למשוך תשומת לב רבה ככל האפשר ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחים כדי להבין מהן האפשרויות השונות ומהו הגובה ההולם אותו. אם מדובר בדירה שלכם למכירה, אין לכם הרבה אפשרויות אלא לתלות אותו במרפסת. אבל אם מדובר בפרסומת מסחרית – יש כמה אפשרויות והעלויות משתנות לפי גובה השלט גודלו ומיקומו.

המחיר יהיה תלוי ביצרן השלט וגם בעל הנכס עליו הוא ייתלה. תליית שלטים בגובה מחייבת אתכם לפנות לשירות מקצועי, מאחר שמדובר במשימה קשה מבחינה פיזית וגם מסוכנת. תליית שלטים בגובה מחייבת ידע וניסיון מאחר שצריך לייצב את השלט על משטח ובזוויות נכונות כדי שייראה למרחק וישרת אתכם.

פנייה לחברה אמינה

תליית שלט בגובה היא פעולה קשה מבחינה פיזית ותובעת כוח רב ומיומנות. לכן יש לפנות בעניין רק לחברה אמינה עם ידיע וניסיון בביצוע משימה זו, ראו לדוגמה חברת במרומיו! לפני החתימה על חוזה כדאי לקבל המלצות מחברים ומכרים ולוודא שהחברה עומדת בכל תקני הבטיחות הנדרשים וגם בתנאי הביטוח למקרה של תקלה.

Share this post