חופשה ברומניה
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

חופשה ברומניה

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים גילו את רומניה. יש מי שגילה אותה בתחום הנדל"ן, יש מי שגילה אותה בתחום העבודה ואפילו בתחום הלימודים, אך מרבית הישראלים גילו אותה בתחום של התיירות. מדי שנה יוצאים עשרות אלפי ישראלים לחופשות ברומניה, צעירים ומבוגרים.

ניתן לחלק את הקטגוריה של חופשה ברומניה לכמה רבדים. ישנם כמובן את הצעירים, לפני גיוס, אחרי גיוס, חבר'ה שחוגגים מסיבת רווקים או מסיבת רווקים, ימי הולדת ואירועים אחרים, או סתם מחליטים לנסוע כמה חברים לסופשבוע בדירות היוקרה של יעל ברומניה. מרביתם עושים את זה בעיירות נופש שונות או בבירה בוקרשט.

לצידם, אנחנו יכולים למצוא מבוגרים שיוצאים לנופש או לטיולים מאורגנים, כמו כן אנחנו יכולים למצוא משפחות, זוגות עם ילדים אשר יוצאים לחופשה במדינה בסגנון מעט שונה. הם מעדיפים יותר את הצד של הטבע, טיולי ג'יפים, טראקים, מסעות וכדומה. מאחר ומרבית המדינה היא כפרית, הרי שזה תמיד מאתגר לטייל בה, אך מצד שני, אנחנו יכולים למצוא לא מעט מקומות בהם ניתן לבקר, ללון וליהנות משלל הרפתקאות וחוויות ייחודיות.

בשביל ליהנות מחופשה ברומניה, כל מה שאנחנו צריכים זה למצוא בתי מלון או דירות נופש ולבנות לעצמנו מסלול בו נרצה לבקר. אנחנו יכולים לבחור להיות במקום אחד וליהנות מכל מה שיש לו להציע לנו או לחילופין, להתחיל בנקודה מסוימת ולהתקדם משם אל נקודות אחרות.

מרבית הנופשים, בוודאי אלה שמגיעים אל עיירות נופש, מעדיפים להישאר שם ומדי פעם לצאת מהעיירה אל טיולים בסביבה. לעומת זאת, מי שמעדיף לטייל בטבע נניח, ייתכן שלא יבחר להישאר רק במקום אחד, אלא בכל פעם יגיע אל מקום אחר.

היום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מידע אודות מקומות שונים ברומניה, אנחנו יכולים להיעזר באנשי מקצוע, אתרי אינטרנט וסוכנויות שונות בשביל להחליט, איפה בדיוק אנחנו רוצים לטייל, בשביל להזמין חדרים בבתי מלון או דירות נופש, לשכור רכב או כל דבר אחר.

לכן, כל מה שנשאר לנו, זה פשוט להחליט על תאריך ולקבוע מסלול נסיעה בהתאם למה שאנחנו מעוניינים לראות וליהנות ממנו.

Share this post