דילים לפריז
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

דילים לפריז שכדאי להכיר

פריז היא עיר שאליה מגיעים בכל שנה מיליוני מבקרים. גם ישראלים מאוד אוהבים להגיע אל העיר שבה יש הרבה מה לראות בתור תיירים, החל ממגדל אייפל הגבוה, שער הניצחון ואל השדרות של שאנז אליזה הנעימים. נופש בעיר פריז הוא דבר שיכול להתאים לא רק אל זוגות מאוהבים עבור הצעת נישואין, אלא המקום שבו גם משפחות יכולות תמיד למצוא נקודות של עניין לילדים וגם אנשים מבוגרים תמיד מוצאים בה אזורי תיירות שמתאימים לנופש שאותו הם מחפשים. אם פעם העלות של דיל לפריז הייתה כזו אשר מצריכה השקעה של אלפי שקלים לאדם, הרי שנכון להיום המחירים הרבה יותר משתלמים, ויש לא מעט דילים לפריז שבהחלט שווה להכיר ולא לפספס.

יוצאים לנופש בפריז בזול

איך יוצאים אל נופש בפריז מבלי לקחת עוד הלוואה? קודם כל, נופש בפריז כבר מזמן הוא לא דבר שעבורו צריכים הרבה מאוד כסף, מפני שמאז מדיניות השמיים הפתוחים בארץ יש הרבה מאוד חברות של טיסות לואו קוסט נהדרות שאיתן מגיעים אל כל עיר אירופאית עם הרבה מאוד כסף שנשאר לבזבוזים בארנק. יתר על כן, יש דילים שלמים שעולים רק 570 דולר, ואיתם ניתן להגיע בטיסה של אל על וללון בבית מלון שנמצא בנקודה מרכזית שקרובה אל כל מה שצריך תייר בפריז היפה. רק נכנסים אל אתר אונליין, ושם רואים את המחירים של הדילים ובוחרים את זה שהכי זול והכי מתאים.

הכי נוח מלון+טיסה

עד כמה שיש כאלה אשר טוענים כי מצאו טיסה מאוד זולה במועד אחד ואז היו צריכים לחפש אחר בית מלון בצורה נפרדת לאותו המועד, לפעמים זה הכי עדיף לחפש אחר דיל שלם שבו יש את שני המרכיבים הכי חשובים עבור נופש נעים. זה הרבה יותר נוח מאשר לחפש אחר ספקים של בתי מלון בפריז ולאחר מכן חיפוש שלם של טיסות באתרים של טיסות כדי לאתר את המחירים הכי זולים. ובנוסף, זה מאפשר לדעת בצורה בטוחה, כי המועד שבו רוצים לצאת לנופש הוא כזה שבו יש גם טיסה בטוחה וגם בית מלון שזמין לאותם התאריכים של הנופש שאותו בוחרים.

Share this post