ספא ברחובות
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

עיסוי אבנים חמות – מהיכן זה מגיע?

כולנו מכירים סוגים שונים של עיסויים: יש עיסוי שוודי מסורתי, יש את מי שמכיר טיפול בשם טווינה, רבים יבחרו עיסוי קלאסי או עיסוי רפואי, טיפול כמו רפלקסולוגיה או שיאצו ושאר שיטות לטיפול, איזון, הרגעת הגוף ושחרור של השרירים. 

אבל עיסוי אבנים חמות הוא אחד מהשיטות העתיקות ביותר לשחרור וריפוי הגוף והוא מגיע אלינו היישר משבטים אינדיאנים בהם היו עושים שימוש באלמנטים מן הטבע לריפוי הגוף. 

עיסוי באמצעות אבנים חמות נעשה בישראל על ידי מומחים שלמדו את התחום ויודעים כיצד לאזן את הגוף, לספק רוגע ושלווה, לאפשר ריפוי ושחרור של שרירי הגוף ואפילו לסייע בריפוי של איברים פנימיים. 

כל התהליך הזה נעשה באמצעות אבנים חמות בדרך כלל חלוקי נחל המחוממות במכשיר מיוחד ומונחות על שרירי הגוף בטמפרטורה מושלמת. כאשר אבנים חמות מונחות באזורים אסטרטגיים בגוף השרירים מתחילים להירגע והגוף מתחיל להתאזן. הין היתר הדם זורם בכל חלקי הגוף ומשרה תחושת רוגע איזון ושלווה. 

עיסוי אבנים חמות אפשר להזמין בימי ספא ימי כיף ורוגע ובזמנים שתחליטו לבחור עבורכם עבור בני הזוג שלכם, או עבור קבוצות חברים וחברות –  יום ספא במרכז או בכל רחבי הארץ. 

איך תבחרו עיסוי אבנים חמות?

בחרו ספא מקצועי, איכותי, נקי ונעים שקיבלתם עליו המלצות ובחרו מרכז ספא שמציע מגוון רחב של טיפולי גוף ונפש. חשוב לא לבחור מקום שנראה לכם שרלטני ולא מקצועי שבו עיסוי לא מקצועי עלול להסב נזק לגוף כמו נפיחויות בידיים או ברגליים כתוצאה מטיפול שלא נעשה בצורה נכונה. 

אם תבחרו באיכות תוכלו להנות מכמעט שעה שלמה של מרגוע, איזון שרירים, תוך הרגשה שאתם משוחררים ורעננים. בואו לעיסוי מהנה בספא רחובות>>>

Share this post