לא בא לך לשים מזוודה שלך דילדואים? האם ידעת שיש לא מעט אביזרי סקס קומפקטיים שאפשר לקחת בתיק או במזוודה? רוקט פוקט למשל, הוא ויברטור קטן שנראה כמו ליפסטיק, לכן הוא ישתחל בטבעיות אל תיק האיפור שלך. ארנבון רוטט נראה ממש כמו צעצוע אמבטיה, כמו גם ויברטור בצורת ברווז והם מתאימים לשימוש במים, כך שלארוז אותם בתיק נסיעות, זאת ממש לא בעיה…

מג'יק וונד הידוע בשם שרביט הפלא, הוא מוצר שעובד על הדגדגן במגוון שיטות רטט ועיסוי, והוא אולי יהיה קצת גדול לתיק איפור, אבל בהחלט אפשר להכניס אותו למזוודה. גם ביצים סיניות הרוטטות בקצב, יראו כמו אביזר פשוט ותמים. את כל אלה ואחרים – אפשר לקחת לכל מקום. 

מה תמצאו בחנויות סקס?

אם תכנסו אל קטלוג של חנויות סקס אונליין, תמצאו מגוון רחב של מוצרים נוספים, מלבד אלה שהזכרנו, שאפשר לקחת לכל מקום, כמו למשל: ויברטור לו ולה שנחשב קטן ושובב ונראה ממש כמו טבעת תמימה אותה מלבישים על הפין והוא רוטט. 

יש מוצרים שונים שמתאימים לנשים שרוצות ויברטור קטן כמו רוקט פוקט, אותו הזכרנו קודם, יש גם תחתוני רטט שאפשר ללבוש לכל מקום ולשלוט עליהן עם שלט, ישנם ארנבונים או ברווזונים שאפשר להשתמש בהם באמבטיה, ביצים סיניות להחדרה אנאלית ועוד מוצרים רוטטים ומענגים. 

אז היכן אפשר למצוא צעצועי מין דיסקרטיים? 

אם תיכנסו אל חנויות סקס באינטרנט, תמצאו מגוון מוצרים דיסקרטיים, החל מוויברטורים עד תחתוני רטט וספריי חשק. בחרו את המוצר שמתאים לכם ואפשר לקחת לכול מקום, ותוכלו להנות מאביזרי מין מענגים, גם כשאתם מחוץ לבית. 

Author

rachel

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.