השכרת ציוד קמפינג
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

מוצרי קמפינג שכל אחד חייב להחזיק בבית

כולנו אוהבים את הטבע… טוב אולי לא כולנו אבל כמעט כל אחד מאתנו אוהב לצאת מידי פעם לחיק הטבע, לקמפינג מהנה, או סתם למנגל ושינה קצרה בחיק הטבע. אם אתם רוצים לצאת לקמפינג מושלם ולחוות אותו בצורה שאף פעם לא חוויתם, להתפנק על חוויה אמיתית וכיפית, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא תקבלו את כל הידע שאתם צריכים לדעת בשביל למקסם את החוויה. הנה 5 מוצרי קמפינג שכל אחד חייב להחזיק בבית.

בכדי שתוכלו ליהנות מקמפינג עוצמתי וחוויתי במיוחד, כדאי שתתכוננו אליו טוב עם כל הציוד הנדרש, החל מארוחות כפי כמות הזמן שאתם מתכננים את הטיול שלכם ועד לאמצעים שיעזרו לכם במקרה ותתקעו ותזדקקו לחילוץ.

מוצרי קמפינג

אז הנה 5 מוצרי קמפינג שגם אם אתם לא חובבי קמפינג מושבעים, עדיין כל אחד חייב להחזיק בבית.

  1. אוהל – כל אחד יודע שקמפינג לא מתחיל בלי אוהל לשינה. כמו כל דבר גם אוהלים הוא לא דבר ספציפי, ישנם סוגי אוהלים רבים, בגדלים שונים, בדגמים שונים ומחברות שונות. אם אתם רוצים את הכי טוב, כדאי לכם לשאול חברים, להתייעץ ולברר מהו האוהל הנוח ביותר.
  2. שק שינה – אתם מתכננים לישון בטבע? כנראה שכן.. אז כדאי מאוד שלא תעשו את זה בלי שק שינה. הן לשם הנוחות ובמיוחד בכדי שלא תתעוררו עם כל מיני זוחלים עליכם או שיחים דוקרים ולא נעימים.
  3. ריהוט שטח – כמובן שחשוב מאוד להצטייד בריהוט שטח עמיד.
  4. תאורת שטח – אתם יוצאים ללילה וחשוב מאוד להאיר את השטח בו תשהו.
  5. גזייה – אין כמו קפה חם בחיק הטבע, בשביל זה תצטרכו גזייה עליה תוכלו לחמם את הקפה שלכם בבוקר.

להשיג באתר שלנו: https://www.shtibay.co.il/

Share this post