פח גדול לשירותים ציבוריים? חובה!
אלונה גורביץ

אלונה גורביץ

אלונה גורביץ היא אשת תיירות ובלוגרית מומחית בנושאי הנופש והתיירות. לאלונה היה חלום מגיל קטן להיות חלק מצוות בידור במלונות, ולאחר שהגשימה את החלום היא החלה להתברג בעולם הפנאי, נופש והתיירות באופן מקצועי.

פח גדול לשירותים ציבוריים? חובה!

שירותים ציבוריים הם מקום שבו מתקיימת תנועה אינטנסיבית של אנשים. זהו המקום אליו מגיעים כדי "לפרוק" כל דבר שמעמיס על הגוף וצריך לצאת החוצה. לכן שירותים ציבוריים גם נחשבים למקומות לא ממש נקיים, שכדאי לעשות הכל כדי לשמור בהם על היגיינה מרבית.

איך פח גדול יכול לעזור לכם במשימה?

פח גדול לשירותים ציבוריים – הרבה פחות עבודה

תאי שירותים הם בדרך כלל מקומות קטנים, בהם ניתן ורצוי להציב פח אשפה קטן ופרקטי לצרכי היגיינה אישית. אבל מחוץ לתאי השירותים, במרחב המשותף, שבו בדרך כלל שוטפים ידיים ועומדים מול המראה, חשוב להתקין פח גדול.

פח גדול כזה מאפשר למשתמשים בשירותים להשליך את הפסולת שהם יוצרים לאורך השימוש בשירותים, באופן מסודר ונקי.

כך אתם יכולים לצמצם מעט את הצורך לנקות שאריות נייר לניגוב ידיים מהרצפה ולאסוף לכלוכים שנותרו זרוקים מסביב – כי לא היה איפה לזרוק אותם.

פח גדול בשירותים מבטיח לכם שהשירותים לא ייראו מלאים, מוזנחים ו(בינינו) קצת דוחים.

בעיקר במקומות בהם משתמשים בנייר לניגוב ידיים, חובה להתקין פח גדול לשירותים ציבוריים, אך גם במקומות בהם יש מתקן לייבוש ידיים באוויר, שכן משתמשים בשירותים אוהבים לנגב את הידיים בנייר טואלט לפעמים והפחים הקטנים בחדרי השירותים יכולים להתמלא במהירות.

לסיכום

התקנת פח לשירותים ציבוריים הוא אלמנט חיוני לשמירה על סביבה אסתטית, נקייה, היגייני ומזמינה. הוא מספק מענה למשתמשים בשירותים, גם אם המנקה לא מגיע בתדירות גבוהה ולכן, אם יש לכם פח גדול בשירותים ציבוריים, אתם יודעים שאלה יהיו שירותים שנעים להשתמש בהם.

אם גם אתם מבינים, שחובה להתקים פח גדול בשירותים ציבוריים, היכנסו לקטלוג שלנו כדי לבחור פח מתאים!

Share this post